Emsisoft Internet Security

Ви можете придбати ліцензії Emsisoft Internet Security, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Emsisoft Internet Security Pack – пакет захисту преміум версії дає відмінну альтернативу іншим класичним пакетам Security Suite. Антивірус, Антишпигун і Фаєрвол – все в одному, але кожен продукт є світовим в своїй категорії.

Повний опис

Emsisoft Internet Security – повністю інтегрований пакет безпеки “антивірус + фаєрвол”, який поєднує в собі можливості Emsisoft Anti-Malware і досконалого нового ядра брандмауера.

Порівняно з ядром брандмауера Online Armor, в Emsisoft Internet Security фаєрвол має повну підтримку IPv6, диференціальні правила фільтрації пакетів, більш високу продуктивність, а також повну підтримку Unicode.

Від Emsisoft Anti-Malware комплексне рішення отримало два антивірусних движка Emsisoft і Bitdefender, а також можливості виявлення хмарної бази Emsisoft Anti-Malware Network. Компонент Контроль програм відповідає за проактивний захист (HIPS), а веб-захист дозволяє ефективно блокувати відомі шкідливі і фішингові ресурси.

Версія Internet Security поєднує всі рівні захисту світового класу – антивірус, хмарна база, HIPS, веб-захист і фаєрвол – для забезпечення безпеки вашого комп’ютера та інформації від всіх видів інтернет-загроз.

Основні можливості Emsisoft Internet Security

Антивірусний захист

Повноцінний захист від вірусів, шпигунів, руткітів і інших варіантів шкідливого ПЗ.
Захист в реальному часі з використанням двох двигунів – антивірус Bitdefender і антишпигун Emsisoft.
Інтеграція з Emsisoft Anti-Malware Network – перевірка програм по хмарній базі даних додатків для ефективного визначення загроз і зниження кількості хибно-позитивних спрацьовувань.

Проактивний захист

Контроль програм в реальному часі (HIPS) – запобігання зараженню від нових і ще невідомих загроз.

Веб-захист

Веб-захист – блокування відомих шкідливих, шахрайських і фішингових ресурсів для забезпечення безпеки в Інтернеті незалежно від використовуваного браузера.

Фаєрвол

Контроль мережевої активності. Нове ядро ​​брандмауера має повну підтримку IPv6, більш диференціальні правила фільтрації пакетів, більш високу продуктивність, а також повну підтримку Unicode.