Emsisoft Anti-Malware

Ви можете придбати ліцензії Emsisoft Anti-Malware, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Emsisoft Anti-Malware – антивірус і антишпигун, що захищає комп’ютер від різних видів шкідливого ПЗ. Контроль програм блокує будь-які шкідливі дії, веб-захист зупиняє інтернет-загрози, коли ви перебуваєте онлайн.

Повний опис

Emsisoft Anti-Malware виявляє і безпечно знешкоджує віруси, трояни, черв’яки, шпигунські програми (Spyware), рекламне ПЗ (Adware), руткіти, кейлогери, програми-додзвінники, ботів та інші інтернет-загрози.

Використовувані технології дозволяють видаляти шкідливі програми до того, як вони завдадуть якоїсь шкоди.

Антивірус щодня оновлюється і зручний у використанні. Використання двох антишкідливих движків Bitdefender і Emsisoft дозволяє показувати відмінні результати по виявленню шкідливих програм та інших загроз, зберігаючи при цьому високу продуктивність і швидкодію системи.

Основні можливості Emsisoft Anti-Malware

– 2 технології сканування: захист від шпигунських програм і антивірус. Використання поєднання двох продуктів світового класу – антишпигун Emsisoft Anti-Malware і антивірусний движок Bitdefender Anti-Virus.

– Аналіз і контроль поведінки програм, негайне блокування підозрілих дій.

– Сканує систему і видаляє шкідливі програми, залишаючи комп’ютер “чистим” і відновлюючи його максимальну продуктивність.

– Технологія захисту Malware-IDS запобігає загрозі до того, як вона стане активною.

– Комплексна функція автоматичного керування без участі користувача.

 • Повна інтеграція з Emsisoft Anti-Malware Network
  Власна “хмарна” база даних Emsisoft вже містить інформацію про мільйони програм і допомагає поведінковому аналізатору робити свою роботу. Інтеграція з “хмарною” мережею дозволить знизити кількість помилкових спрацьовувань до мінімуму.
 • Посилений самозахист
  Сучасні загрози все більше прагнуть уникнути виявлення за рахунок відключення антивірусного захисту. Emsisoft Anti-Malware ефектними способами запобігає будь-які дії з компонентами свого захисту.
 • Автоматичний Ігровий режим
  У той час коли ви запускаєте гру в повноекранному режимі Emsisoft Anti-Malware автоматично перемикається в Ігровий режим. Даний режим відключає всі спливаючі вікна попередження, дозволяючи не перериватися від гри.
 • Прискорений антивірусний захист
  Антивірусні механізми захисту стали набагато швидше реагувати на загрози.
 • Оптимізований сканер командного рядка
  Вбудований консольний сканер Emsisoft Commandline Scanner є корисним інструментом для адміністраторів і тепер включає можливість оновлення повної версії антивіруса.