Embarcadero RAD Studio XE8

Ви можете придбати ліцензії Embarcadero RAD Studio XE8, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Embarcadero RAD Studio XE8 – це комплексне рішення для розробки програмного забезпечення, що прискорює проектування, програмування і створення взаємодіючих додатків для Windows, Mac, iOS, Android і IoT.

Повний опис

Створюйте готові рішення корпоративного класу, включаючи в нього різні клієнтські native-платформи, мобільні розширення, розумні пристрої, хмарні служби, корпоративні та вбудовані бази даних. FireUI прискорює розробку інтерфейсів користувачів для різних форм-факторів. Розширення існуючих програмних рішень новими можливостями IoT, включаючи інформування про наближення, збір даних з IoT-пристроїв і датчиків, і повна інтеграція з корпоративною інфраструктурою. Доступ до корпоративних баз даних для синхронізації і публікації самостійно створених відкритих і закритих REST API з аналітичними можливостями за допомогою готового рішення Enterprise Mobility Services.


EMBARCADERO RAD STUDIO XE8 ARCHITECT

Embarcadero RAD Studio XE8 Architect – це комплексне рішення для розробки програмного забезпечення, що прискорює проектування, програмування і створення взаємодіючих додатків для Windows, Mac, iOS, Android і IoT, які інтегруються з корпоративними СУБД. RAD Studio Architect підтримує всі можливості редакції Enterprise, а також містить потужне середовище моделювання та проектування баз даних – ER / Studio Developer Edition.

EMBARCADERO RAD STUDIO XE8 ENTERPRISE

Embarcadero RAD Studio XE8 Enterprise – це комплексне рішення для розробки програмного забезпечення, призначене як для незалежних, так і для корпоративних розробників. Створюйте клієнт-серверні і багаторівневі взаємодіючі додатки, що підключаються до широкого спектру корпоративних баз даних і хмарних платформ, включаючи Microsoft SQL Server, DB2, Oracle, Sybase, InterBase, Amazon і Microsoft Azure. RAD Studio Enterprise підтримує всі можливості редакції Professional, а також забезпечує підключення до корпоративних даних за допомогою DataSnap SDK і містить ліцензію розробника на Enterprise Mobility Services.

EMBARCADERO RAD STUDIO XE8 PROFESSIONAL

Embarcadero RAD Studio XE8 Professional – це комплексне рішення для розробки програмного забезпечення, що прискорює проектування, програмування і створення взаємодіючих додатків для Windows, Mac, iOS, Android і IoT. Швидше створюйте сучасні програми для декількох платформ в рамках одного проекту розробки.