Embarcadero Delphi XE8

Ви можете придбати ліцензії Embarcadero Delphi XE8, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Embarcadero Delphi XE8 – це найшвидше рішення для розробки програмного забезпечення на C ++, що прискорює проектування, програмування і створення взаємодіючих додатків для Windows, Mac, iOS, Android і IoT

Повний опис

Створюйте готові рішення корпоративного класу, включаючи в нього різні клієнтські native-платформи, мобільні розширення, інтелектуальні пристрої, хмарні служби, корпоративні та вбудовані бази даних. FireUI прискорює розробку інтерфейсів користувачів для різних форм-факторів на основі єдиної форми.

Існуючі програми можна доповнити новими можливостями IoT, включаючи інформування про наближення.

Готове рішення Enterprise Mobility Services дозволяє підключатися до корпоративних баз даних і публікувати самостійно створені REST API з аналітичними можливостями.

DELPHI XE8 ARCHITECT

Embarcadero Delphi XE8 Architect — це найшвидше рішення для розробки програмного забезпечення на Delphi прискорює проектування, програмування і створення взаємодіючих додатків для Windows, Mac, iOS, Android і IoT, які інтегруються з корпоративними СУБД. Delphi Architect містить середовище візуального моделювання даних ER / Studio Developer Edition, що дозволяє розробникам найбільш ефективно використовувати корпоративні структури і бази даних.

DELPHI XE8 ULTIMATE

Embarcadero Delphi XE8 Ultimate — це найшвидше рішення для розробки програмного забезпечення, призначене для розробників ПЗ і робочих груп, які займаються створенням, адмініструванням і налаштуванням взаємодіючих додатків, які працювали з базами даних і інтегрованих з корпоративними СУБД. Delphi XE8 Ultimate підтримує всі можливості редакції Enterprise, а також містить засоби розробки, налаштування та профілювання коду SQL і засоби управління змінами в базі даних, що забезпечуються DB PowerStudio (редакція Developer).

DELPHI XE8 ENTERPRISE

Embarcadero Delphi XE8 Enterprise — це найшвидше рішення для розробки програмного забезпечення, призначене для незалежних і корпоративних розробників. Створюйте клієнт-серверні і багаторівневі взаємодіючі додатки, що підключаються до широкого спектру корпоративних баз даних і хмарних платформ, включаючи Microsoft SQL Server, DB2, Oracle, Sybase, InterBase, Amazon і Microsoft Azure. Delphi Enterprise підтримує всі можливості редакції Professional, а також забезпечує підключення до корпоративних даних за допомогою DataSnap SDK і містить ліцензію розробника на Enterprise Mobility Services.

DELPHI XE8 PROFESSIONAL

Embarcadero Delphi XE8 Professional — це найшвидше рішення для розробки програмного забезпечення, призначене для швидкого проектування, кодування і розширення взаємодіючих додатків для Windows, Mac, iOS, Android і IoT. Швидше створюйте сучасні програми для декількох платформ в рамках одного проекту розробки, використовуючи всі потужні можливості мови Delphi.

MOBILE ADD-ON PACK ДЛЯ DELPHI XE8 PROFESSIONAL

Пакет Mobile Add-On Pack для Delphi XE8 Professional розширює можливості цього середовища, дозволяючи створювати підключені мобільні додатки для Android і iOS з єдиної кодової бази Delphi.

Потрібно: Delphi XE8 Professional

FIREDAC CLIENT/SERVER PACK ДЛЯ DELPHI XE8 PROFESSIONAL

Пакет FireDAC Client/Server Add-On Pack забезпечує клієнт-серверне підключення до баз даних і підтримує додаткові корпоративні бази даних в Delphi XE8 Professional. Завдяки своїй універсальній і високоефективній архітектурі FireDAC забезпечує прямий доступ додатків до Oracle, SQL Server, InterBase, DB2, Firebird, SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Anywhere, Advantage DB, Access, Informix, DataSnap і т. д. Містить ліцензію розробника на Enterprise Mobility Services

DELPHI XE8 STARTER

Delphi XE8 Starter — це відмінний спосіб почати створення високопродуктивних додатків для Windows на Delphi. До редакції Delphi Starter входить спрощене інтегроване середовище розробки (IDE), динамічно завантажувані модулі користувача Microsoft ISAPI Delphi (32- і 64-розрядні), інтегрований відладчик, двосторонні візуальні конструктори для прискорення розробки, сотні візуальних компонентів і обмежена ліцензія на комерційне використання. У Delphi Starter не входять компоненти баз даних і драйвери.

ОНОВЛЕНІ DELPHI XE8 З РЕДАКЦІЇ STARTER

Користувачі редакції Delphi Starter мають право на знижку при переході на будь-яку іншу редакцію.

Право на отримання оновлення:

Доступно зареєстрованим користувачам редакції Delphi Starter версій XE4-XE7.