Embarcadero C++Builder XE8

Ви можете придбати ліцензії Embarcadero C ++ Builder XE8, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Embarcadero C ++ Builder XE8 – це найшвидше рішення для розробки програмного забезпечення на C ++, що прискорює проектування, програмування і створення взаємодіючих додатків для Windows, Mac, iOS, Android і IoT.

Повний опис

Створюйте готові рішення корпоративного класу, включаючи в нього різні клієнтські native-платформи, мобільні розширення, інтелектуальні пристрої, хмарні служби, корпоративні та вбудовані бази даних. Вам доступний широкий набір бібліотек C ++ і ресурси спільноти розробників на стандартній мові C ++, доповненим різними елементами від Embarcadero. FireUI прискорює розробку інтерфейсів користувачів для різних форм-факторів.

Існуючі програми можна доповнити новими можливостями IoT, включаючи інформування про наближення.

Готове рішення Enterprise Mobility Services дозволяє підключатися до корпоративних баз даних і публікувати самостійно створені REST API з аналітичними можливостями.

C++BUILDER XE8 ARCHITECT

C++Builder XE8 Architect — це найшвидше рішення для розробки програмного забезпечення на C ++, що прискорює проектування, програмування і розширення взаємодіючих додатків для Windows, Mac, iOS, Android і IoT, які інтегруються з корпоративними СУБД. C ++ Builder Architect містить середовище візуального моделювання даних ER / Studio Developer Edition, що дозволяє розробникам найбільш ефективно використовувати корпоративні структури і бази даних.

C++BUILDER XE8 ULTIMATE

C++Builder XE8 Ultimate — це найшвидше рішення для розробки програмного забезпечення на C ++, призначене для розробників ПЗ і робочих груп, які створюють, адмініструють і налаштовують взаємодіючі додатки, інтенсивно працюють з базами даних і інтегровані з корпоративними СУБД. C ++ Builder Ultimate включає можливості редакції Enterprise, а також містить середовище DB PowerStudio Developer Edition для розробки баз даних SQL і інструменти управління змінами баз даних, профілювання і налаштування SQL.

C++BUILDER XE8 ENTERPRISE

C++BuilderXE8 Enterprise — це найшвидше рішення для розробки програмного забезпечення на C ++, призначене для незалежних і корпоративних розробників. Створюйте клієнт-серверні і багаторівневі взаємодіючі додатки, що підключаються до широкого спектру корпоративних баз даних і хмарних платформ, включаючи Microsoft SQL Server, DB2, Oracle, Sybase, InterBase, Amazon і Microsoft Azure. C ++ Builder Enterprise включає всі можливості редакції Professional, а також забезпечує підключення до корпоративних даних за допомогою DataSnap SDK і містить ліцензію розробника на Enterprise Mobility Services.

C++BUILDER XE8 PROFESSIONAL

C++Builder XE8 Professional  — це найшвидше рішення для розробки програмного забезпечення на C ++, що прискорює проектування, програмування і створення взаємодіючих додатків для Windows, Mac, iOS, Android і IoT. Швидше створюйте сучасні програми для декількох платформ в рамках одного проекту розробки, використовуючи всі потужні можливості стандартної мови C ++.

MOBILE ADD-ON PACK ДЛЯ C++BUILDER XE8 PROFESSIONAL

Пакет Mobile Add-On Pack для C++Builder XE8 Professional розширює можливості цієї редакції, дозволяючи створювати підключення мобільні додатки для Android і iOS з єдиної бази вихідного коду C ++.

Потрібно: C ++ Builder XE8 Professional

FIREDAC CLIENT/SERVER PACK ДЛЯ C++BUILDER XE8 PROFESSIONAL

Пакет FireDAC Client/Server Add-On Pack забезпечує клієнт-серверне підключення до баз даних і підтримує додаткові корпоративні бази даних в C ++ Builder XE8 Professional. Завдяки своїй універсальній і високоефективній архітектурі FireDAC забезпечує прямий доступ додатків до Oracle, SQL Server, InterBase, DB2, Firebird, SQLite, MySQL, PostgreSQL, SQL Anywhere, Advantage DB, Access, Informix, DataSnap і т. д. Містить ліцензію розробника на Enterprise Mobility Services.

C++BUILDER XE8 STARTER

C++Builder XE8 Starter — це відмінний спосіб почати створення високопродуктивних додатків для Windows на C ++. До редакції C ++ Builder Starter входить спрощене інтегроване середовище розробки (IDE), редактор коду, динамічно завантажувані модулі користувача Microsoft ISAPI C ++ (32- і 64-розрядні), інтегрований відладчик, двосторонні візуальні конструктори для прискорення розробки, сотні візуальних компонентів і обмежена ліцензія на комерційне використання. У C ++ Builder Starter не належать компоненти баз даних і драйвери.

ОБНОВЛЕНИЕ C++BUILDER XE8 С РЕДАКЦИИ STARTER

Користувачі редакції C ++ Builder Starter мають право на знижку при переході на будь-яку іншу редакцію.

Право на отримання оновлення:

Доступно зареєстрованим користувачам редакції C ++ Builder Starter версій XE4-XE7.

EMBARCADERO XE8 DEVELOPER TOOLS MEDIA KIT

Комплект Embarcadero Developer Tools Media Kit — це DVD-диск з резервними копіями для тих замовників, які придбали версії засобів розробки Embarcadero, що завантажуються. Він містить RAD Studio XE8, Delphi XE8 і C ++ Builder XE8. Цей комплект не містить серійного номера, який необхідний для установки продукту. Можна використовувати серійний номер, який додається до версії продукту, що завантажується, аби перевстановити його з цього DVD-диска.