Directory Services

Ви можете придбати ліцензії Directory Services, звернувшись у відділ продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики

Directory Integration дозволяє організаціям підключатися до своїх каталогів і підтверджувати справжність користувачів у своїх хмарних і локальних додатках.

Повний опис

Інтеграція Active Directory(AD)/LDAP є найбільш зручною, коли мова йде про служби каталогів, ви можете легко інтегрувати Active Directory в призначені для користувача сховища miniOrange. Функції керування ідентифікацією miniOrange забезпечує зручність налаштування і видалення користувачів для зовнішніх каталогів (Active Directory (AD), ADFS, Azure AD, OpenLDAP, Google, AWS Cognito тощо).

Особливості:

  • Єдина реєстрація для аутентифікованих додатків каталога.

Дозволяє безпомилково виконувати SSO у всіх аутентифікаційних додатках вашого каталогу без необхідності повторного введення облікових даних у кожному додатку.

  • Своєчасне надання даних користувачу.

Користувач автоматично створюється в каталозі miniOrange при аутентифікації.

  • Автоматичне назначення груп.

Автоматичне назначення груп користувачам на основеі значень атрибутів їхніх профілів.

  • Скидання персонального пароля.

Коли користувач змінює свій пароль за допомогою miniOrange IdP, зміна пароля синхронізується з Active Directory.

  • Контроль використання в режимі реального часу.

Синхронізація і деініціалізація користувачів може виконуватися в режимі реального часу, а зміни безпосередньо позначаються на зовнішніх каталогах.

  • Вбудований Windows Single Sign-On (IWA).

Рішення miniOrange IWA дозволяє підключатися через Single Sign On до пов’заних додатків у Windows, враховуючи, що додатки налаштовані в домені для SSO.