Найпростіша аналітика покупців

Хмарне рішення AI на основі SaaS, яке може підключати будь-яку камеру спостереження

для збору, оцінки та інтерпретації даних у магазині

Розпочати

Компанія SOFTICO є офіційним партнером Cyclops в Україні.

Cyclops аналізує зображення камери в магазині на хмарній платформі. Без додаткового обладнання налаштування користувачами перед збором даних займає менше 5 хвилин. Технологія AI, що відповідає GDPR (“Загальним положенням про захист даних”), забезпечує безпеку даних клієнта. Cyclops надає інформацію в реальному часі, наприклад, демографічні дані, поведінку та емоції, що дозволяє ритейлерам зрозуміти споживчий досвід, відточити бізнес-стратегії і стимулювати продажі.

Відкрийте для себе сучасні тенденції з різними типами даних

Відвідувач

Вказує на кількість людей, які пройшли через певну лінію з усіх боків за межами магазина. Це допоможе проаналізувати потік людей навколо магазину і визначити години пік, щоб скористатися бізнес-можливостями в цей час.

Кроки

Показує кількість людей, які увійшли в магазин, пройшовши через реєстрацію. Веде підрахунок людей, зацікавлених у магазині, які потенційно можуть витратити гроші.

Час перебування

Означає середню кількість часу, який витратили покупці в кожному відділі магазину. Ці дані допомагають зрозуміти, де покупець проводив більшу частину часу, щоб приділяти більше уваги цим секціям.

Час залученості

Вимірює час, який клієнт витрачає в магазині, виключаючи витрачений на просто ознайомлення. Ці дані разом із часом перебування інформують про поведінку покупців і допомагають підвищити рівень обслуговування покупців у магазині.

Час очікування

Підраховує середній час, протягом якого клієнти шикуються в чергу, наприклад, до каси. Це показник того, наскільки хороша логістика в магазині. Короткий час очікування в черзі підвищує задоволеність клієнтів і демонструє ефективний розподіл ресурсів.

Стать

Вказує на відсоток покупців чоловічої і жіночої статі в магазині. Це допомагає визначити сегмент, для якого певвний товар або послуга максимально привабливі. Ця інформація також може допомогти спланувати майбутній напрямок розвитку продукту.

Вікова група

Аналогічно до статі, показує віковий розподіл клієнтської групи. Посилаючись на різні характеристики різних вікових груп, можна створити більш повний профіль клієнта, який допоможе краще орієнтуватися на клієнтів.

Емоції

Являє реакцію клієнтів на продукти або послуги. За допомогою цієї функції можна виміряти задоволеність клієнтів, зрозуміти, як клієнти сприймають продукти або послуги, або навіть визначити популярні продукти для просування.

На шляху до успіху

В основі будь-якого бізнесу лежить розуміння клієнтів, продуктів і послуг. Cyclops допомагає застосовувати принцип машинного зору в роздрібних магазинах, офісах і об’єктах нерухомості, щоб отримати новаторські ідеї і розкрити потенціал будь-якого бізнесу.

Цифрова трансформація за декілька кліків

За допомогою цифрової трансформації Cyclops став доступнішим і простішим. Cyclops сумісний із традиційними IP-камерами, камерами відеоспостереження, відеореєстраторами NVR або DVR. Прості зміни можуть перетворити камеру на ультрасучасну AI IoT систему.

Єдине джерело істини

З появою Cyclops стали доступні закриті дані – емоції, переходи, теплова карта, жести. Це дає розуміння, які найоптимальніші бізнес-рішення ухвалювати далі.

Запит на демо-версію

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам демо-версію Cyclops