Cristie Move

Ви можете придбати ліцензії Cristie Move, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Cristie Software в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Cristie Move – програмне забезпечення, що забезпечує швидку і безпечну міграцію серверів, з можливістю переміщення активних систем між фізичним, віртуальним і хмарним середовищем.

Повний опис

CloneManager надає інтуїтивно зрозумілу консоль для переміщення працюючих машин в різних середовищах. Машини, їх застосування та дані можуть переміщатися між хмарними провайдерами або назад в локальні центри обробки даних.

CloneManager використовується постачальниками послуг і кінцевими користувачами для розміщення на борту фізичних і віртуальних серверів в хмарних середовищах.

Переваги Cristie Move:

  • Клонування операційної системи і переміщення її в інше середовище без необхідності перебудови або конфігурації
  • Оптимізація швидкої передачі даних з вихідних комп’ютерів на цільові, навіть з великими обсягами даних або з низьким рівнем пропускної здатності
  • Множинні міграції можуть здійснюватися одночасно, для прискорення процесу міграції для більших групових переміщень
  • Періодична синхронізація в реальному часі від джерела до цільових машин без необхідності повторювати повний процес міграції
  • Можливість створення розкладу для виконання автоматичного клонування