CorelDRAW Graphics Suite 2021

Ви можете придбати ліцензії CorelDRAW Graphics Suite 2021, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування та професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

CorelDRAW® Graphics Suite 2021 — розроблений спеціально для обраної платформи пакетом професійних програм для створення векторної графіки, редагування фотографій, макетування сторінок та багато іншого.

Ключові особливості

Нові інструменти для спільної роботи дозволяють членам команди взаємодіяти один з одним у режимі реального часу (незалежно від місця розташування) та ефективно дотримуватись встановленого графіка роботи.

Resa Embutin - Philippines - Collaboration Graphic - Phase 1.png• НОВЕ! Інформаційна панель. Інформаційна панель, представлена ​​в CorelDRAW® 2021 та CorelDRAW.app, відіграє роль командного центру: тут зберігаються всі хмарні файли дизайну, відображається прев’ю, реєструється поточний статус проекту, підраховуються коментарі та ведеться облік членів команди. Функції прямого обміну дизайн-файлами CorelDRAW 2021 усувають необхідність відкривати кожен файл окремо.
 НОВЕ! Коментарі у реальному часі. Учасники проекту, відповідальні за рецензування та затвердження матеріалів, тепер можуть через CorelDRAW.app. додавати в робочий документ свої коментарі та анотації, які відразу з’являються у робочому файлі дизайнера у програмі CorelDRAW 2021 (Windows або Mac). Відображення приміток у режимі реального часу усуває будь-які затримки у процесі доопрацювання та прискорює затвердження матеріалів проектів.
НОВЕ! Інтеграція із Microsoft Teams. Корпоративні клієнти можуть переглядати та редагувати дизайн-файли за допомогою CorelDRAW.app для Teams. Для створення нових проектів передбачено вхід через корпоративний обліковий запис Microsoft 365. Для обговорення проектних матеріалів з членами команди можна скористатися каналами Teams.
Робота з проектами та активами у новому гнучкому дизайн-середовищі відрізняється підвищеним рівнем контролю та ефективності.
• НОВЕ! Багатосторінковий перегляд. Цей режим дозволяє вирішувати завдання перегляду, керування та редагування всіх цифрових ресурсів проекту на одному екрані. Тут можна копіювати та переміщувати об’єкти сторінками, користуватися паралельними вікнами для порівняння зображень та вільно розташовувати сторінки в потрібному порядку.
• НОВЕ! Вікно налаштування «Сторінки». Вікно «Сторінки» дозволяє переміщуватися за проектом, додавати, видаляти та перейменовувати сторінки, а також миттєво перемикатися між односторінковим режимом перегляду та новим багатосторінковим форматом. Новий режим відображення всіх сторінок проекту у вигляді сітки ескізів полегшує керування та сортування.
• НОВЕ! Експорт кількох ресурсів. Гнучкі опції виведення об’єктів і сторінок у різні стандартні галузеві формати, включаючи PDF, а також функція миттєвого створення списків ресурсів для експорту дозволяють економити цінний робочий час. Експорт одного і того ж елемента дизайну в різних розмірах, форматах та дозволах (або, як варіант, різних елементів з однаковими налаштуваннями) незамінний при розробці дизайну веб-додатків та мобільних додатків.

Ультрасучасні засоби створення зображень та високоточні інструменти макетування сторінок спрощують робочі процеси, максимально скорочуючи час, необхідний для створення проектів.

• НОВЕ! Малюнок у перспективі. Створення об’єктів та композицій у перспективі стало максимально простим та швидким. Програма дозволяє проектувати зображення в перспективі з однією, двома та трьома точками сходу, створювати з нуля або додавати готові групи об’єктів на загальну площину перспективи, а також вільно переміщувати та редагувати об’єкти, не впливаючи при цьому на перспективу.
• ПОКРАЩЕНО! Напрямляючі та НОВА опція «Прив’язка до себе». Під час роботи з напрямними перемикання між режимом перегляду в реальному масштабі та прев’ю за розміром сторінки здійснюється в один клік. Нова опція «Прив’язка до себе» включає та відключає функцію прив’язки об’єктів до їх власних точок прив’язки, дозволяючи швидко та точно переміщати та модифікувати елементи дизайну.

Представлені в Corel PHOTO-PAINT™ 2021 передові функції фоторедагування прокладуть вам швидкий і простий шлях до бездоганних фотографій, які перевершать очікування ваших клієнтів.

• НОВЕ! Вікно «Налаштування». Це вікно налаштування   надає доступ до фільтрів, які найчастіше використовуються , і дозволяє редагувати зображення в недеструктивному форматі, в режимі реального часу і відповідно до контексту документа. Тут також представлені економічні час при роботі над майбутніми проектами, опції налаштування і збереження фільтрів, що сподобалися, і новий режим локального регулювання, що ізолює окремі об’єкти та області зображення.
• НОВЕ! Заміна кольорів. За допомогою інструмента «Заміна кольорів», доступного в новому вікні налаштування, можна налаштувати цільове редагування відтінку, насиченості та освітлення. Удосконалення, внесені в роботу з кольором, дозволяють не тільки істотно підвищити швидкість обробки зображень, але добитися більш гармонійних і природних результатів фоторедагування.
• НОВЕ! Підтримка HEIF. У Corel PHOTO-PAINT і CorelDRAW 2021 забезпечена підтримка HEIF (High Efficiency Image File) – формату фотографій, знятих на iPhone.

CorelDRAW всюди! Ознайомтеся зі справжньою платформою на Windows, Mac, в Інтернеті, на iPad та інших мобільних пристроях.

• НОВЕ! Нативна підтримка Apple Silicon. Пакет CorelDRAW Graphics Suite 2021 for Mac повністю задіяє неймовірну швидкість та високу продуктивність процесорів Apple M1. Дизайн меню, вікон, екранів, полів, значків, кнопок та інших елементів, відповідає стандартам macOS Big Sur.
• ПОКРАЩЕНО! Оптимізований під сенсорні екрани додаток CorelDRAW.app. Оптимізований під сенсорні екрани веб-додаток CorelDRAW.app дозволяє ефективно використовувати продукт на планшетах та інших мобільних пристроях.
• НОВЕ! CorelDRAW.app для iPad. Новий додаток для iPad ще більше спрощує роботу в дорозі та забезпечує всі умови для перевірки та рецензування спільно використовуваних файлів у будь-якій точці світу.
• ПОКРАЩЕНО! Швидкість відображення на Windows 10. Оптимізація CorelDRAW Graphics Suite 2021 для максимально ефективного використання графічного процесора (GPU) вашої системи на Windows дозволила досягти значно більш рівномірного панорамування і масштабування: швидкість відображення підвищена аж до 14,6 разів при панорамуванні і в 4,4 рази при масштабуванні.

Основні програми

 • CorelDRAW® — векторна графіка та макети сторінок
 • Corel PHOTO-PAINT™ — редагування зображень та розробка дизайну в піксельному режимі
 • Corel® Font Manager — пошук та систематизація шрифтів
 • PowerTRACE™ — ІІ-модуль трасування растру у вектор (входить до складу програми CorelDRAW)
 • CorelDRAW.app™ – розробка графічного дизайну та векторної графіки онлайн через веб-браузер
 • CorelDRAW.app™ для iPad — програма iPad для створення графічного дизайну та векторних зображень
 • CAPTURE™ — створення миттєвих знімків екрану
 • AfterShot™ 3 HDR – редагування фотографій у форматі RAW

Контент

 • 7000 картинок, цифрових зображень та шаблонів для оформлення транспортних засобів
 • 1000 цифрових фотографій з високою роздільною здатністю
 • Більше 1000 шрифтів TrueType та OpenType
 • 150 професійних шаблонів
 • Понад 600 фонтанних, векторних та растрових заливок