Corel PDF Fusion

Ви можете придбати ліцензії Corel PDF Fusion, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Corel в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Corel PDF Fusion – нове програмне забезпечення, що дозволяє користувачам працювати з файлами більше ніж 100 різних форматів, створюючи з них документи в форматі PDF (Portable Document Format).

Повний опис

За допомогою Corel PDF Fusion тепер легко відкривати, редагувати і об’єднувати безліч різних файлів в різноманітних форматах для створення документів в форматах PDF, DOC або XPS.

Ключові особливості нового програмного забезпечення Corel PDF Fusion

Завдяки тому, що програми для перегляду PDF файлів сьогодні доступні практично на будь-якому комп’ютері або мобільному пристрої, документи в форматі PDF стали одним з найпоширеніших способів зберігання, архівування та обміну документами серед компаній та організацій. Формат PDF гарантує, що документи зберігають однаковий вигляд і оригінальне форматування при роздруківці або онлайн перегляді, незалежно від платформи користувача.

Corel PDF Fusion дозволяє легко переглядати, редагувати, об’єднувати і створювати PDF документи з оригінальних файлів більш ніж 100 різних форматів, дозволяючи користувачам відкривати і обмінюватися файлами в тих форматах, з якими вони рідко зустрічаються в повсякденній роботі.

Corel PDF Fusion використовує унікальний візуалізований підхід до створення документів, що робить дану програму більш зручною та швидкою в використанні, ніж інше подібне програмне забезпечення. Вона ідеально підійде користувачам в різних організаціях, включаючи малі підприємства, корпорації, науково-дослідні інститути, державні установи і судові органи, – усюди, де необхідно забезпечити роботу з безліччю файлів різних форматів без надмірного збільшення витрат на ПЗ.

Використовуючи єдиний програмний продукт, користувач зможе імпортувати в нього файли, отримані з різних джерел, навіть не маючи оригінальних програм, в яких ці файли створювалися.

Основні характеристики:

  • Підтримує більше ніж 100 форматів файлів, у тому числі DOC, WPD, JPG, TIFF, GDF, XPS, CAD, DOCX і PPTX;
  • Простий контекстозалежний інтерфейс з підтримкою перетягування забезпечує зручний перегляд, редагування та створення документів;
  • Високий рівень захисту і шифрування інформації, що дозволяє ефективно обмежити права користувачів з відкриття та зміни документів;
  • Збереження документів у форматах PDF, DOC або XPS без зміни оригінального форматування тексту, розмітки сторінок і графіки;
  • Інтуїтивно зрозумілий інструментарій з підтримкою спільної роботи та редагування дозволяє користувачеві впроваджувати в документ гіперпосилання, додавати закладки, примітки, вносити виправлення і здійснювати фінальну правку, зберігаючи оригінальні стиль і розмітку документу;
  • Створення слайд-шоу з будь-якого документа для швидкого перегляду і зручного поширення інформації.