CINEMA 4D Studio

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії CINEMA 4D Studio звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

CINEMA 4D Studio – це все, що вам потрібно для професійного 3D!

Повний опис

CINEMA 4D Studio – це найкраще, що MAXON може запропонувати професійним 3D-художникам. Якщо ви професійно працюєте з 3D-графікою, але вам потрібно трохи допомоги, щоб швидко і з легкістю досягти приголомшливого результату, то це – ваш вибір.

Спеціальні інструменти в CINEMA 4D Studio спрощують створення ригів і передової анімації персонажів. Волосся або хутро для персонажів можна швидко і просто додати, використовуючи потужний набір інструментів, який дозволить вам наростити, причесати, стилізувати і анімувати волосся. Фізичний движок, який був перероблений у версії R12, дозволяє з легкістю реалізовувати складні зіткнення і взаємодії між об’єктами, незалежно від того, десяток їх або тисячі. Рендеринг по мережі дозволяє вам задіяти всі комп’ютери в мережі, щоб прорахувати анімацію швидше.