Canvas

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Canvas звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Canvas – продукти, спеціально розроблені для інженерів, власників малого бізнесу, а також для фахівців з ГІС і технічної графіки.

Повний опис

Canvas дозволяє інженерам, науковцям, дизайнерам і фахівцям з технічної графіки ілюструвати, співпрацювати і спілкуватися. Високоякісні інструменти для редагування зображень можуть працювати з точністю до 0,035 мікрон. Це допомагає підтримувати цілісність візуальних даних протягом усього процесу проектування, покращення, аналізу та доставки. Canvas пропонує найсучасніші 2D-рішення для створення технічних документів, шифрування, обміну та аналізу.

Canvas забезпечує ефективний і безпечний обмін технічною документацією між вами, вашими колегами та іншими зацікавленими сторонами. Діліться точною, зашифрованою і потужно покращеною 2D-графікою об’єктів і розширеною розміткою.