Bitdefender Total Security Multi-Device

Ви можете придбати ліцензії Bitdefender Total Security Multi-Device, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Bitdefender Total Security Multi-Device розпізнає навіть невідомі шкідливі програми, захищає недоторканність приватного життя, запобігає шахрайству на всіх Ваших пристроях.

Повний опис

Total Security Multi-Device заснований на технологіях, нагороджених званнями “Найкращий захист” і “Максимальна продуктивність” для захисту Вашого пристрою одним клацанням миші. Він використовує технології штучного інтелекту, щоб точно визначити навіть самі передові шкідливі програми, такі як 0-day загрози.

Основні можливості Bitdefender Total Security Multi-Device:

 • Антивірус і антишпигун. Bitdefender Total Security захищає комп’ютер та інформацію від будь-яких електронних загроз. Також не викликає уповільнення і може приймати рішення, пов’язані з захистом, без вашої участі, дозволяючи вам використовувати комп’ютер без перерв.
 • Профілі Bitdefender Profiles. Кожен раз, коли ви граєте, дивитеся фільми або працюєте, нова функція Bitdefender Profiles (Профілі) буде оптимізувати процеси в системі – припиняти непотрібні програми, усувати випливаючі вікна або регулювати схему управління живленням. Як тільки ви закінчите, все повернеться в норму. Bitdefender Profiles включає основні профілі: Standart (звичайний), Work (для роботи), Game (для ігор), Movie (для перегляду фільмів).
 • Bitdefender Safepay. Безпечний веб-браузер Bitdefender Safepay в комплексному рішенні Bitdefender Total Security захищає операції в інтернет-банкінгу, платіжних системах і онлайн-магазинах. Зберігає конфіденційну інформацію про банківські картки.
 • Захист від фішингу. Компонент антифішинг в Bitdefender Total Security аналізує і блокує сайти, які використовують різні спроби крадіжки даних банківських карт за допомогою фішингу.
 • Захист в соціальних мережах. Bitdefender Total Security перевіряє і фільтрує URL-посилання, які ви отримуєте від ваших друзів в Facebook і Twitter, і контролює налаштування приватності.
 • Диспетчер сканування. Тригерна система сканування в Bitdefender Total Security виконує перевірку системи, коли використання ресурсів комп’ютера падає нижче певного рівня, дозволяючи уникнути впливу на продуктивність системи.
 • Онлайн батьківський контроль. Bitdefender Parental Control непомітно розповідає вам, що роблять ваші діти в Інтернеті, а також дозволяє обмежити їх активність. Батьківський контроль тепер швидше, легше і оперативніше відзначає навіть найменший ризик приватності, тому що компонент повністю перенесений в хмару.
 • Двосторонній фаєрвол. Фаєрвол Bitdefender Total Security контролює всі інтернет-з’єднання на комп’ютері і забезпечує безпеку Wi-Fi підключення.
 • Файловий шредер. Дозволяє безповоротно видаляти дані, гарантуючи, що ніяких слідів вилучених конфіденційних файлів не залишиться на вашому комп’ютері.
 • Анти-злодій для ноутбука. Компонент Bitdefender Anti-Theft блокує, стирає дані і знаходить ваш ноутбук з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою у вас під рукою.
 • Шифрування файлів. Забезпечує безпеку конфіденційних файлів в зашифрованому сховищі.
 • Оптимізація комп’ютера в один клік. Нова функція Bitdefender One-click Optimizer в один клік звільняє місце, оптимізує ваш браузер і виправляє реєстр.