Bitdefender Mobile Security для Android

Ви можете придбати ліцензії Bitdefender Mobile Security для Android, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Bitdefender Mobile Security для Android забезпечить перевірку кожної встановлюваної програми, перевірить вже наявні програми на наявність шкідливого коду, а також може показати які ресурси використовують ту чи іншу програму (доступ в інтернет, отримання конфіденційної інформації і т.д.).

Повний опис

Bitdefender Mobile Security об’єднує в собі хмарні технології і величезний досвід розробників, пропонуючи кінцевим користувачам регулярно оновлювану систему безпеки з мінімальним додатковим навантаженням на батарею і обчислювальні ресурси мобільних пристроїв.

Bitdefender Mobile Security включає такі функції, як аудит додатків, які безперервно контролюють перелік дозволу, виданих кожному конкретному додатку в системі.

Основні функції:

  • Анти-злодій. Bitdefender Mobile Security з оновленою функцією Анти-Злодій, з веб-панеллю керування і підтримкою SMS команд. Модуль Анти-Злодій надає можливість віддалено знаходити, блокувати, знищувати інформацію або відправити повідомлення на пристрій Android.
  • Web Безпека. Bitdefender Mobile Security для Android використовує Хмарні сервіси Bitdefender для оповіщення користувачів про такі важливі потенційні загрози, як фішинг або присутність вірусів на відкритих web-сторінках.
  • On-Install Scanning. Bitdefender Mobile Security проводить сканування нових додатків на предмет наявність загроз при їх установці. Це дозволяє користувачам залишатися поінформованими і захищеними щоразу, коли вони намагаються встановити нові додатки.
  • On-Demand Scanning. Сканування на вимогу може бути запущено в будь-який час, щоб переконатися, що всі, встановлені додатки і дані, що зберігаються на пристрої, є законними безпечними.
  • Аудит Додатків. Аудит Додатків є однією з найбільш корисних особливостей Bitdefender Mobile Security. Ця функція дозволяє антивірусу стежити за роботою всіх додатків, встановлених на смартфоні і вживати дієвих заходів в разі виявлення неприпустимої поведінки. У тому числі вбудований аудитор повідомить про заходи, що вживаються додатком про спроби виходу в Інтернет, звернення до персональної інформації (список контактів, повідомлення, записи календаря, фото галерея) і про доступ додатків до оплачуваних властивостей виробу, наприклад як телефонні дзвінки або відправлення текстових повідомлень.
  • Повна Швидкість і Низька Витрата Батареї. Хмарні технології, що лежать в основі BitDefender Mobile Security, гарантують високу швидкість і якість сканування мобільного пристрою. Крім того, завдяки своїй онлайновій природі продукт здатний без проблем ідентифікувати абсолютно незнайомі загрози і запобігти зараженню смартфона маловивченим вірусом, «трояном» або шпигунським додатком.