Bitdefender Internet Security 2020

Ви можете придбати ліцензії Bitdefender Internet Security 2020, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Bitdefender Internet Security 2020 – покращений комплексний захист для домашніх користувачів. Продукт року 2019 за версією незалежного тестування антивірусного програмного забезпечення AV-Comparatives.

Повний опис

Можливості Bitdefender INTERNET SECURITY 2020

– Найкращий захист від Інтернет-загроз для домашніх ПК.

– Покращений багаторівневий захист від ransomware (програми-шифрувальники).

– Захист від прослуховування веб-камери і мікрофона.

– Безпечний VPN для повної конфіденційності в мережі, 200MB / день.

Розширений захист для Windows

Bitdefender Internet Security 2020 забезпечує найкращий захист від Інтернет загроз для ПК, що працюють на операційній системі Windows, при цьому дбайливо використовує ресурси вашого ПК.

Ефективність роботи без обмежень

Bitdefender Total Security 2020 миттєво реагує на шкідливі програми не знижуючи продуктивність системи.

Легкий в установці та використанні

Bitdefender INTERNET SECURITY 2020 має дуже простий і зручний інтерфейс, який легко встановити, налаштувати і персоналізувати відповідно до ваших потреб.

Безпечний інтернет-банк

Робіть покупки і банківські операції за допомогою унікального, спеціального браузера, який забезпечує безпеку ваших транзакцій для запобігання шахрайства.

Швидкий, анонімний і безпечний VPN

200MB щоденного трафіку, який входить в пакет для захисту ваших банківських даних, паролів і завантажень від хакерів, при використанні публічних Wi-Fi мереж.