Bitdefender GravityZone Ultra

Ви можете придбати ліцензії Bitdefender GravityZone Ultra, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Bitdefender GravityZone Ultra – вдосконалена система розширеного захисту, виявлення, реагування та аналізу ризиків, розроблена для рішень всього життєвого циклу загроз. На відміну від інших рішень для забезпечення безпеки кінцевих точок, чия погана профілактика робить їх складними в роботі, Bitdefender розробив більш ніж 30 рівнів захисту для всіх кінцевих точок, пропонуючи ефективний захист у світі, інтегрований із низьким рівнем витрат EDR та аналітикою ризику кінцевої точки ( ERA) в один агент, єдину консольну архітектуру. Включаючи розширений захист, ризики аналітики і посилені інновації в портфелі кінцевих точок, Bitdefender допомагає мінімізувати вплив атаки на кінцеві точки, ускладнюючи проникнення зловмисників. З GravityZone Ultra можна скоротити кількість постачальників, зменшивши при цьому час, необхідний для реагування на загрози за допомогою інтегрованого стека безпеки.

Повний опис

У поєднанні з технологіями EDR, аналізом ризиків і загартуванням в єдиній консолі GravityZone Ultra, кращій у світі системі захисту, використовується 30-рівнева технологія, що дозволяє успішно блокувати порушення протягом всього життєвого циклу загрози, починаючи з першого контакту, експлуатації, постійної та шкідливої ​​активності. Виявлення та реагування GravityZone Ultra краще, ніж ті продукти EDR, які занадто складні, оскільки він запобігає, виявляє і реагує на атаки, які ухиляються від традиційного шкідливого ПЗ, одночасно розширюючи захист кінцевих точок, забезпечуючи видимість до і після компрометації, аналізу першопричин, розслідування і пошуку загроз. І все це з низькою вартістю на ринку.

Механізм аналізу ризиків Bitdefender дозволяє безперервно оцінювати, розставляти пріоритети і змінювати неправильні налаштування і параметри безпеки кінцевих точок за допомогою простого і зрозумілого списку пріоритетів. За рахунок спрощення та автоматизації операцій із забезпечення безпеки і постійного зменшення площі атак досягається високий рівень захисту за найменшою вартістю.

Основні переваги:

  • Інтегрована аналітика ризиків кінцевих точок.
  • Багаторівневий захист.
  • Наскрізна криміналістична експертиза.
  • Розсліжування інцидента з мінімальними витратами.
  • Сучасна профілактика та виявлення наступного покоління з автоматичним відновленням.
  • Розширені можливості профілактики.
  • Захист від мережевих загроз.
  • Кросплатформенні покриття та сторонні API інтеграції.