Bitdefender GravityZone Security for Storage

Ви можете придбати ліцензії GravityZone Security for Storage, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

GravityZone Security for Storage для NAS і систем обміну файлами забезпечує захист нового покоління для ICAP-сумісних систем обміну файлами, і мережевих сховищ, які настільки ж продуктивні, як і прості в управлінні.

Повний опис

Основні характеристики GravityZone Security for Storage:

Неперевершений захист

GravityZone Security for Storage використовує зазначену нагородами технологію безпеки Bitdefender для забезпечення декількох рівнів захисту (включаючи машинне навчання, евристичний аналіз, сигнатури і пошук в хмарі) від відомих і невідомих шкідливих файлів, які можуть бути частиною атак нульового дня або розширених атак.

Ефективне управління

Можна адмініструвати Security for Storage з тієї ж центральної консолі, що й інші рішення GravityZone, що прискорює розгортання і спрощує управління. Безпека для сховища також легко налаштовується, тому ви можете швидко визначати політики і виключення, налаштовувати дії за замовчуванням, створювати власні звіти, і запускати повідомлення в реальному часі відповідно до вимог вашої організації.

Необмежена масштабованість

Модульна архітектура GravityZone в масштабі мережі дозволяє додавати практично необмежену кількість серверів ICAP за запитом для підтримки зростаючого числа запитів на сканування в міру зростання даних вашої організації.

Висока доступність

Балансування навантаження на основі політик на серверах ICAP усуває єдині точки відмови на системному рівні, забезпечуючи безперервну безпеку і високу доступність відповідно до налаштувань і контролю клієнта ICAP.

Широка сумісність

Підтримує Nutanix Files (AFS), Citrix ShareFile і ICAP-сумісні рішення NAS за допомогою Dell ®, EMC ®, IBM ®, Hitachi ®, HPE ®, Oracle ® та інші. Якщо у вашій організації є кілька пристроїв, сумісних з ICAP, GravityZone може захистити ваше сховище NAS від різних постачальників від багаторазового розгортання систем, знижуючи вартість інфраструктури безпеки зберігання.