Bitdefender GravityZone Security for Mobile

Ви можете придбати ліцензії Bitdefender GravityZone Security for Mobile, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Bitdefender GravityZone Security for Mobile – єдина система безпеки захищає мобільні пристрої незалежно від платформи і місця розташування. Bitdefender Security для мобільних пристроїв являє собою цілісний підхід до безпеки мобільних пристроїв, який допомагає організаціям дотримуватися нормативних вимог, зводячи до мінімуму втручання ІТ-фахівців з використання BYOD. Bitdefender Security для мобільних пристроїв, тісно інтегрований в GravityZone Control Center, дозволяє застосовувати політики безпеки для мобільних пристроїв без додаткової інфраструктури з тієї ж платформи управління, яка використовується для управління безпекою віртуалізованих і фізичних кінцевих точок.

Повний опис

Основні характеристики Bitdefender GravityZone Security for Mobile:

Технологія захисту від шкідливих програм №1

Для пристроїв Android включено сканування на наявність шкідливих програм на вимогу, щоб переконатися, що вони не містять шкідливого коду. Сканування запускається автоматично при підключенні знімного накопичувача або при кожній установці нової програми. Сканування виявляє шкідливі програми для Android і не дозволяє мобільним користувачам поширювати заражені файли серед інших користувачів всередині або за межами організації.

Захист BYOD

Bitdefender підтримує ініціативи BYOD з централізованим управлінням політиками безпеки iPhone, iPad і пристроїв Android із заздалегідь визначеними діями для несумісних пристроїв, таких як відмова в доступі до корпоративних служб, блокування пристрою або навіть очищення пристрою в разі його крадіжки.

Забезпечує просте, але ефективне блокування екрану

Bitdefender спрощує застосування політик безпеки на всіх пристроях користувача і запобігає небажаному доступу до телефонів або планшетів.

Запобігає використанню загублених або вкрадених пристроїв

Bitdefender розширює існуючі операційні системи Apple iOS і Android функцій безпеки, які найбільш необхідні і використовуються підприємствами. Одна з цих ключових функцій – централізоване управління загубленими або вкраденими пристроями, щоб запобігти потраплянню особистої інформації в чужі руки.

Адаптується до потреб безпеки

Bitdefender враховує вимоги безпеки мобільних пристроїв, як для професійного, так і для особистого життя. В рівній мірі можна застосувати, як для мобільних пристроїв, що належать компанії, так і для мобільних пристроїв (BYOD), це дозволяє користувачам швидко перемикати профілі, що охоплюють установки з’єднань та шифрування (VPN), в залежності від послуг, необхідних користувачеві.

Уніфікована система безпеки для зниження адміністративного навантаження

Рішення Bitdefender розроблено для підтримки контрольованого впровадження концепції «принеси свій власний пристрій» (BYOD) шляхом послідовного застосування політик безпеки на всіх  пристроях користувача. В результаті, мобільні пристрої контролюються, а конфіденційна бізнес-інформація на них захищена.