Bitdefender GravityZone Elite

Ви можете придбати ліцензії Bitdefender GravityZone Elite, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Bitdefender GravityZone Elite захищає вашу організацію від повного спектра складних кіберзагроз. Має більш ніж 30 технологій безпеки, заснованих на машинному навчанні. GravityZone забезпечує кілька рівнів захисту, які послідовно перевершують звичайні параметри безпеки кінцевих точок, доведено незалежними тестами. GravityZone Elite – рішення з одним агентом, єдиною консоллю для фізичних, віртуальних, мобільних, хмарних кінцевих точок і електронної пошти – мінімізує витрати на керування, забезпечуючи водночас повний огляд і контроль.

Повний опис

Автоматично зупиняє 99% атак за допомогою ранжованого захисту №1, який об’єднує понад 30 технологій, включаючи налаштовуване машинне навчання, аналізатор пісочниці, анти-експлойт і поведінковий аналіз.

Функція Експертизи атак і візуалізації підвищує рівень видимості, який Ви можете мати у вашій організації, і відображає більш широкий спектр атак на кінцеві пристрої. Модуль GravityZone Elite включає аналіз першопричин, візуалізацію ланцюжка атак, а також дії щодо усунення загроз, виявлених і заблокованих технологіями запобігання GravityZone, наприклад, антивірусне ПЗ (Exploit Defense, PowerShell Defense, HyperDetect і т.д.), Sandbox і Network-Attack Defense .

Візуалізація ланцюжка процесів допомагає зрозуміти, як була створена заблокована атака, і дозволяє обнулити інформацію про конкретні етапи атак, процесів, файлів, веб-доменів та інших задіяних елементів. На додаток до автоматичних можливостей виправлення, можна використовувати функцію Експертизи та візуалізації атак для виконання дій вручну, як віддалений запуск команд PowerShell на зараженій машині, усунення процесу, розміщення файлу в карантин або додавання файлу в загальний блок-лист.

Основні переваги:

  • Захист від мережевих атак.
  • HYPERDETECT, котрий блокує шкідливі атаки без файлів за поперереднього виконання.
  • Веб-захист- немає необхідності в обладнанні.
  • SANDBOX ANALYZER покращує виявлення цільових атак.
  • Використання захисної пам’яті.
  • Аналітика ризику допомагає зменшити поле атаки.
  • Машинне самонавчання прогнозує та блокує сучасні атаки.