Bitdefender Family Pack

Ви можете придбати ліцензії Bitdefender Family Pack, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Багаторівневий захист Bitdefender Family Pack захищає документи, фотографії і відео від усіх відомих та нових загроз, включаючи здирництво та шкідливі програми.

Повний опис

Сімейний пакет Bitdefender Family Pack 2020 вносить значні зміни в спосіб виявлення і відображення онлайн-загроз. Новітній адаптивний рівень захисту на основі мережі запобігає використанню вразливостей у системі, а також виявляє і блокує спроби. Зупиняє атаки бот-мережі і запобігає відправці конфіденційної інформації в незашифрованих формах.

Основні можливості Bitdefender Family Pack 2020:

  • Захист до 15 пристроїв у домашній мережі.
  • Покращений батьківський контроль, що дозволяє спостерігати за діяльністю Ваших дітей у мережі. Захист дітей від шкідливого онлайн-контенту і небажаних осіб.
  • Багаторівневий захист від вимагання для забезпечення безпеки документів, сімейних фотографій і відеозаписів від всіх відомих і нових загроз, включаючи здирництво і шкідливі програми.
  • Невразливість розпізнавання загроз дозволяє зупинити сучасні атаки, практично не впливаючи на продуктивність системи.
    Безпечний VPN для повної конфіденційності в Інтернеті 200MB/день.
  • Інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс, який легко встановлюється і налаштовується. Налаштуйте профілі своїх дітей та отримуйте звіти про їхню повсякденну діяльність у мережі, використовуючи панель інструментів у вашому профілі Bitdefender Central.
  • Підтримка 24/7.