Bitdefender GravityZone Business Security

Ви можете придбати ліцензії Bitdefender GravityZone Business Security, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Bitdefender GravityZone Business Security – рішення безпеки, призначене для малого і середнього бізнесу, яке поєднує в собі захист найвищого рівня з простим централізованим управлінням.

Повний опис

Віруси, руткіти, трояни, черв’яки не зможуть нанести шкоди бізнесу користувачів завдяки інноваційному захисту Bitdefender GravityZone Business Security.

Також, крім основного функціоналу для захисту від malware, ransomware і інших шкідливих програм, має в своєму арсеналі захист нульового дня, що дає можливість уберегти систему навіть від тільки створених і ще не вивчених загроз. А перевагою є ще й те, що на продуктивність системи ці процеси мають найменший вплив.

Сервера і робочі станції будуть під надійним захистом з ліцензією Bitdefender. Єдиною умовою ліцензування є те, що кількість серверів не повинно бути більше 30% від загальної кількості пристроїв згідно з ліцензією.

Bitdefender GravityZone Business Security допоможе в віддаленому режимі керувати доступами до веб-сторінок або додатків. Завдяки такій функції, продуктивність співробітників підвищиться, а безпека тільки посилиться.

Дуже важливими способами захисту від інтернет-загроз є firewall, веб-фільтрація і IDS, які також надані в пакеті Bitdefender GravityZone Business Security.

Рішення має потужну і просту у використанні веб-консоль, яка є єдиним центром керування для віртуальних і фізичних станцій.

Деталізована політика налаштувань доступна для просунутих адміністраторів, але навіть ті, у кого немає достатньої IT-освіти зможуть легко розібратися в цьому.

Bitdefender з року в рік займає провідні позиції в незалежних тестах (AV-Test, AV-Comparatives).