Bitdefender Antivirus for Mac

Ви можете придбати ліцензії Bitdefender Antivirus for Mac, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO має статус Country partner по рішеннях Bitdefender в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Bitdefender ANTIVIRUS FOR MAC забезпечує абсолютний захист від нових і невідомих загроз, при цьому не сповільнюючи роботу МАС. Він підключається до передових хмарних технологій Bitdefender і миттєво виявляє і блокує загрози, не залежно від того, в якій точці світу вони народжуються.

Повний опис

Bitdefender Antivirus for Mac здійснює захист робочих станцій Mac від всіх відомих вірусів і блокує загрози, спрямовані на інші платформи, але проходять через середовище Mac. Рішення дозволяє виконувати повну перевірку системи на наявність вірусів або здійснює вибіркове сканування об’єктів для забезпечення максимальної ефективності.

Вбудований в Bitdefender Antivirus for Mac інструмент планування дозволяє проводити повне сканування системи або дисків в години простою, коли комп’ютер не використовується. Інтелектуальне сканування і низьке споживання пам’яті мають незначний вплив на швидкість комп’ютера. Bitdefender Antivirus for Mac знешкоджує інфіковані і підозрілі файли і переміщує їх в надійне місце перед відправкою в лабораторію Bitdefender Antivirus Lab.

Для доступу до часто використовуваних завдань можна використовувати значок Bitdefender на панелі Dock або перетягнути файли і папки на цей значок для виконання швидкого сканування. Bitdefender Antivirus for Mac забезпечує постійне оновлення вірусних баз.

Основні функції:

  • Захищає Ваші резервні копії. Нещодавно додана функція під назвою Time Machine Protection забезпечує підвищену безпеку і запобігає доступу делікатним шкідливим програмам для шифрування або руйнування резервних копій. Будьте впевнені, Ваші файли залишаються Вашими.
  • Забезпечує захист нон-стоп з Bitdefender Autopilot. Autopilot закриє всі Ваші потреби в безпеці, так що Вам не потрібно возитися з дрібницями. Одного разу включений, він поєднує в собі ряд інноваційних фірмових технологій для автоматичного виявлення і видалення будь-якої загрози, без негативного впливу на швидкість і продуктивність Вашого MAC. Увімкніть його і забудьте.
  • Захищає Ваші покупки в Інтернеті. Зараз сайти шахраїв не роблять різниці між операційними системами. Bitdefender Antivirus for Mac має особливу анти-фішинг систему, яка сканує веб-сторінки і попереджає Вас при зіткненні з шахрайськими спробами.
  • Забезпечує ультра швидке сканування. Bitdefender Antivirus for Mac пропонує швидке сканування і залізний захист від шкідливих програм, які не сповільнюють систему. Bitdefender такий швидкий, що Ви навіть не помітите, як він охороняє Ваш Mac.
  • Сканує Ваш Mac з нульовим впливом на систему. Новий Bitdefender Antivirus for Mac був розроблений, щоб працювати в гармонії з Mac OSX. Він знає, як сканувати файли. Так що Ви отримаєте залізний захист від шкідливих програм без негативного впливу на швидкість і продуктивність Mac.
  • Захищає проти Mac і PC шкідливих програм. Bitdefender Antivirus for Mac виявляє і видаляє не тільки Mac шкідливі програми, а й шкідливий контент, призначений для Windows. Таким чином, Ви ніколи не передасте заражені файли Вашій родині, друзям і колегам, які використовують Windows.
  • Надає 24/7 хмарний захист. Нові інтернет-загрози з’являються постійно, і ми розробили постійно оновлювану бібліотеку. Підключений до неймовірно потужної хмарної технології, що працює для виявлення і усунення загроз, він забезпечує миттєвий захист по всьому світу. Всі складні обчислення проводяться в хмарі, без залучення Ваших ресурсів. Таким чином, Ваші конфіденційні особисті дані залишаються в безпеці на Вашому Mac.
  • Відмінний досвід користувача. Завдяки інтуїтивно зрозумілому, красивому інтерфейсу нового Bitdefender Antivirus for Mac, Ви відчуєте легкість використання своєї Mac OS X. Тепер Ви можете використовувати Ваш антивірус весь час – це не заважатиме.