Bitdefender Advanced Business Security

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Bitdefender Advanced Business Security звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є Country partner продуктів Bitdefender Advanced Business Security в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Bitdefender Advanced Business Security – старший брат продукту Bitdefender GravityZone Business Security, який володіє все тим же функціоналом і може похвалитися безпрецедентною якістю, але також забезпечує найкращий захист для Exchange і мобільних пристроїв.

Повний опис

  • Одна консоль, яка пропонує просте централізоване управління, просте розгортання та застосування політик безпеки для будь-якого типу і кількості кінцевих точок в будь-якому місці.
  • Інтеграція з Active Directory, VMware і Citrix (локальна консоль).
  • Один агент, що охоплює будь-яку комбінацію віртуалізації платформ, хмарних провайдерів, операційних систем і фізичних пристроїв.
  • Кілька рівнів безпеки для кінцевих точок: антивірусні програми з поведінковим моніторингом, захист нульового дня, керування додатками, міжмережевий екран, пристрій контролю і керування контентом за допомогою антифішингу і антиспаму для поштових серверів Exchange.
  • Застосування політики безпеки на основі розташування або типу користувача, економія часу при створенні нових політик шляхом використання шаблонів вже існуючих.

Універсальне охоплення:

– Будь-яка кінцева точка: фізична, віртуальна і хмарна;

– Будь-який форм-фактор: робоча станція, сервер, мобільні пристрої;

– Будь-яка ОС: Windows, Linux, Mac, Android;

– Будь-яка платформа віртуалізації: VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V, KVM, Oracle;

– Організації будь-якого розміру: від десятків до мільйонів кінцевих точок;

– Інтелектуальне централізоване сканування забезпечує високий захист і продуктивність захищених машин шляхом вивантаження частини процесів захисту від шкідливого ПЗ на один або кілька централізованих серверів безпеки.