Параметричне моделювання – це домінуючий підхід до 3D CAD, який дозволяє визначати характеристики та контролювати розміри. Він є чудовим рішенням для машинобудування та дизайну. Однак у міру зміни користувацьких переваг зростає потреба в органічному, ергономічному, орієнтованому на людину дизайні.

SOLIDWORKS® відповідає на цю потребу за допомогою інструмента для моделювання вільної форми xShape, заснованого на браузерному розподілі (Sub-D) і 3D Sculptor, що знаходиться в ролі 3DEXPERIENCE. Щоб допомогти дизайнерам та інженерам зрозуміти, як краще працювати в Sub-D, SOLIDWORKS розробила програму xShape Master Class.

Курс “xShape Master Class” демонструє, як використовувати це рішення для проектування нового покоління, за допомогою серії відеороликів, що розповідають про найкращі практики проектування в Sub-D. Sub-D моделювання дозволяє користувачам створювати складні форми та поверхні, переміщуючи та витягуючи вершини, ребра та грані. У той час як параметричні моделі, наприклад, що використовуються в SOLIDWORKS CAD, створюються на основі заданих користувачем ескізів, характеристик та параметрів, Sub-D моделювання дозволяє користувачам ліпити свої конструкції, як із цифрової глини.

У курсі “xShape Master Class” ви дізнаєтеся про базові, середні та просунуті методи моделювання за допомогою підрозділів протягом дев’яти відеороликів. Ці відеоуроки демонструють можливості xShape та браузерного проектування, а також вчать користувачів, як легко і навіть весело можна творити за допомогою інструментів Sub-D вільної форми.

Дизайнери та інженери можуть не лише дивитися навчальні матеріали, а й працювати з xShape, використовуючи робочі файли. До кожного навчального відео додаються робочі файли, які користувачі можуть завантажити, щоб паралельно з відео навчитися проектувати в Sub-D в режимі реального часу.

Користувачі, які володіють 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional або Premium, вже мають 3D Sculptor та xShape у комплекті, як і користувачі SOLIDWORKS Cloud, окремої програми 3D Sculptor або 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS for Makers. Ті, хто не має xShape, можуть звернутися до свого регіонального партнера-реселлера, щоб дізнатися, як додати цей новий інструмент у свій набір інструментів для проектування.

У рамках програми xShape Master Class дизайнери та інженери можуть навчитися використовувати інструменти проектування нового покоління, вільної форми, Sub-D, створені SOLIDWORKS. Дивіться навчальні посібники, завантажуйте робочі файли та дізнайтеся, як стати майстром моделювання вже сьогодні.

Джерело: SOLIDWORKS 

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.