Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Avast! Endpoint Protection Suite Plus звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів Avast! Endpoint Protection Suite Plus в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Avast! Endpoint Protection Suite Plus підходить для будь-якої комбінації комп’ютерів і/або серверів, забезпечуючи безпечне адміністрування Вашої корпоративної мережі.

Повний опис

Avast! Endpoint Protection Suite Plus підходить для будь-якої комбінації комп’ютерів і/або серверів, забезпечуючи безпечне адміністрування Вашої корпоративної мережі. Наше нагороджене нагородами антивірусне й антишпигунське ядро ​​забезпечує захист для робочих станцій, в той час, як avast! Email Server Security і avast! File Server Security забезпечують захист серверам. Ми рекомендуємо для простих мереж консоль Small O ffi ce Administration і для просунутих користувачів з комплексною мережею консоль Enterprise Administration.