PowerServer Web

Ви можете придбати ліцензії PowerServer Web, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

PowerServer Web автоматично розгортає додатки PowerBuilder для настільних комп’ютерів як власні веб-додатки .NET або Java.

Переваги

PowerServer Web автоматично перетворює більшу частину існуючого вихідного коду PowerBuilder, включаючи складні DataWindows і платформи. Подальше обслуговування виконується в IDE PowerBuilder, що забезпечує високу продуктивність існуючої команди розробників і мінімізує збої. Типовий проект може бути завершений лише за кілька місяців або навіть тижнів, а не років!

Тепер вам більше не потрібно вибирати доступність замість функціональності. Фактично, ви навіть можете легко інтегруватися з іншими додатками Windows і OLE / OCX / DLL, отримувати доступ до Windows API і використовувати периферійні пристрої. Багатий інтерфейс користувача не тільки більш інтуїтивно зрозумілий, але і усуває необхідність перепідготовки кінцевих користувачів.

Веб-додатки PowerServer використовують власні .NET і Java EE для середнього рівня. Таким чином, вони розгортаються на серверах Microsoft IIS або провідних серверах додатків Java EE, використовуючи переваги масштабованості та безпеки на стороні сервера, які забезпечують ці сервери. Ваші проекти PowerBuilder можуть співіснувати з проектами .NET або Java, легко інтегруючись з серверними збірками .NET або компонентами Java EE.

Розгорніть свої веб-додатки на серверах Windows або UNIX і віртуалізуйте або хмарно з провідними постачальниками віртуалізації або хмарних рішень. Кінцеві користувачі отримують доступ до ваших веб-додатків через провідні веб-браузери в ОС Windows або через встановлювані веб-додатки (IWA).