Alteryx Promote

Ви можете придбати ліцензії Alteryx Promote, звернувшись у відділ продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики

Alteryx Promote –  продукт для керування аналітичними моделями для аналітиків для створення, управління, моніторингу та розгортання прогнозних моделей у виробничих додатках у реальному часі.

Повний опис

За допомогою Alteryx Promote ви можете швидко розгорнути свої аналітичні моделі без перекодування і налаштування.

Alteryx Promote допомагає аналітичним групам швидше розгортати більше прогнозних моделей, усуваючи необхідність перекодувати моделі для використання в додатках у реальному часі. Фахівці з обробки даних можуть швидко розгорнути свої призначені для користувача моделі R і Python як є, тоді, як штатні фахівці з обробки даних можуть розгорнути розширену аналітику без коду з Alteryx Designer, забезпечуючи гнучкість і надійність, необхідні для просування вашої аналітики на новий рівень.

Можна спільно використовувати моделі безпосередньо в межах платформи без зайвих зусиль, розширюючи переваги передової аналітики для всієї організації.

Розуміння ефективності моделей

Alteryx Promote допомагає контролювати ефективність і працездатність виробничої моделі для забезпечення оптимальної результативності. За допомогою візуалізації в Alteryx Promote, можна вивчати трафік і зведену статистику для точного визначення та усунення помилок. І для того, щоб по-справжньому зрозуміти вплив моделей на бізнес, Alteryx Promotе дозволяє відстежувати все в режимі реального часу, в одному, централізованому режимі.

Гарантія моделі з цілодобовою підтримкою

Для ведення бізнесу організації використовують можливості аналітики, а це означає, що кожна секунда на рахунку. Простої виробничих моделей можуть обходитися організаціям у десятки тисяч, а в деяких випадках мільйони доларів втрачених доходів. Ось чому вкрай важливо, щоб організації отримували необхідну підтримку 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Підтримка, яку надають за допомогою Alteryx Promote, дає організаціям гарантії і захист, необхідні для підтримки їхнього бізнесу.