Alteryx Designer

Ви можете придбати ліцензії Alteryx Designer, звернувшись у відділ продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики

Alteryx Designer дає можливість підключати та обробляти дані з багатьох джерел, використовуючи методи візуального програмування. Ви оперуєте графічними об’єктами за принципом drag-n-drop, а обробка даних зводиться до створення інтуїтивно зрозумілих робочих потоків (workflows). Alteryx Designer готує дані для аналітиків, беручи на себе роботу з очищення, збагачення, дата-Блендінг тощо. Готовий потік даних дає можливість провести аналіз за кілька годин, а не тижнів, як це відбувається при використанні традиційних підходів. Alteryx дозволяє робити глибокі висновки, легко поєднуючи внутрішні дані, дані з хмари і дані зі сторонніх джерел. Навичок програмування не потрібно.

Повний опис

Alteryx Designer дозволяє прискорити підготовку даних за всіма джерелами і типами даних та отримувати результати за лічені хвилини. Об’єднуйте дані за допомогою простого перетягування з таблиць, документів, хмарних джерел, баз даних, EDW, озер даних, корпоративних додатків (наприклад, CRM, ERP, HCM і ITSM), ботів RPA тощо.

Автоматизуйте звітність, прогнозну та аналітичну і прискорте візуальне розуміння. Подальше збагачення інформації за допомогою сторонніх пакетів даних, включаючи геопросторові, демографічні та фірмографічні дані.

Автоматизация дій із панелями моніторингу, додатками тощо

Автоматизуйте аналітику та процеси, що повторюються, та прискорюйте виконання дій, публікуючи результати на інтерактивних панелях моніторингу або надсилаючи результати безпосередньо у корпоративні додатки та системи RPA.

Автоматизуйте та публікуйте результати для більш ніж 70 результатів, включаючи звіти та інструменти бізнес-аналітики, Microsoft Office, XML, PDF-файли, хмарні служби даних, бази даних, ботів RPA і веб-додатки з вбудованою інтеграцією в Tableau, PowerBI, Qlik, ThoughtSpot, UiPath RPA, SAP, Salesforce, Microsoft Azure, Google, Adobe і багато інших.

Для спільної роботи команд і зацікавлених сторін діліться результатами через Alteryx Analytics Hub, Alteryx Server і галерею Alteryx Analytics.

Швидкі результати за допомогою технології про дані без коду

Отримуйте нові потужні аналітичні дані за допомогою аналізу даних, прогнозної аналітики, розпорядчої аналітики і машинного навчання без коду. Інтегрована підготовка даних і забезпечення якості даних при створенні вашої моделі означає, що вам не потрібні окремі інструменти для підготовки даних. Створюйте моделі машинного навчання кількома клацанням миші за допомогою повністю керованого допоміжного моделювання.

Від бізнес-користувачів до аналітиків і фахівців із обробки даних – Alteryx надає всі можливості для задоволення ваших потреб і переваг.

Прискорений аналіз тексту та обробка мови

Прискорте аналіз тексту та інтелектуальний аналіз тексту з документів і PDF-файлів за допомогою автоматичного оптичного розпізнавання символів (OCR) і обробки природної мови (NLP). Миттєво виявляйте теми, настрій і багато іншого з документів і тексту, використовуючи простий візуальний аналіз тексту без коду. Alteryx пропонує універсальний інтегрований досвід.

Збагачення інформації за допомогою аналізу місцезнаходження

Аналітика місцезнаходження і розвідка додають потужні можливості картографії та геокодування, щоб покращити розуміння і прискорити отримання бізнес-результатів. Увімкніть геопросторові дані або зовнішні просторові дані для управління інтуїтивно зрозумілою геопросторовою аналітикою. Від аналізу торгових площ до розрахунків часу в дорозі і логістичних маршрутів – збагатіть свої знання за допомогою глибокого аналізу місцезнаходження.

Інтелектуальна система визначення місцезнаходження Alteryx включає блискавичні, попередньо інтегровані карти від MapBox, DigitalGlobe і TomTom.

Легко підключайте автоматизовані робочі процеси Alteryx до роботів RPA або інтелектуальних систем, щоб швидко доповнити аналітичний процес іншими системами автоматизації процесів.