Alteryx Analytic Process Automation (APA) Platform

Ви можете придбати ліцензії Alteryx Analytic Process Automation (APA) Platform, звернувшись до відділу продажів SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку щодо низки виробників.

Характеристики

Платформа Alteryx Analytic Process Automation (APA) Platform забезпечує наскрізну автоматизацію процесів аналітики, машинного навчання та обробки даних; забезпечення гнучкості, необхідної для прискорення цифровий трансформації. За допомогою платформи Alteryx APA ви можете автоматизувати процеси, впроваджувати інтелектуальні рішення і допомагати своїм співробітникам швидше nf ефективніше досягати бізнес-результатів.

Повний опис

Платформа Alteryx APA трансформує бізнес-результати та робочу силу за рахунок швидкої автоматизації аналітики і всіх бізнес-процесів, керованих даними, які в іншому випадку зажадали б безлічі інструментів і ручної передачі. Результат: швидкі перемоги і швидка окупність інвестицій в масштабах всієї організації.

Автоматизація введення активів

80+ вбудованих джерел даних від Amazon до Oracle і Salesforce. Безпечне підключення до необмеженої кількості додаткових джерел.

Якість і підготовка даних

Підключення даних із локальних баз даних, хмари, великих чи малих наборів даних тощо. Легке очищення, підготовка та об’єднання даних із безлічі різних джерел з унікальними ідентифікаторами або без них для створення уніфікованих профілів даних.

Збагачення даних і розуміння

Використання можливостей хмари з інструментами в базі даних, які перетворюють великі дані на важливі ідеї. Крім стандартних демографічних даних, надання поведінкової інформації та інформації про роздрібні покупки, щоб створити детальне уявлення і дійсно зрозуміти споживачів. Карти, адресні рішення, можливості часу в дорозі і більш глибоке розуміння клієнтів і місць розташування.

Наука про дані і рішення

Підвищення якості аналітичних результатів своєї команди за допомогою покрокових посібників і допоміжного моделювання для створення моделей без досвіду програмування або аналітики. Отримайте розуміння і кращі відповіді, використовуючи дані для складних аналітичних методів, від аналізу тональності неструктурованих даних до створення складних моделей на основі R із мінімальними навичками програмування. Активуйте інтелектуальний рівень за допомогою розширеної аналітики, такий як машинне навчання, щоб отримувати перспективні аналітичні дані.

Автоматизація результатів

Спільне використання в різних форматах, таких як зворотний запис у базу даних або боту, використання електронних таблиць або простий у використанні звіт. Ефективна передача відповідей, щоб вживати заходів, візуалізувати результати або навіть створювати легкі інформаційні панелі в Alteryx.