Altair Inspire Studio

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Altair Inspire Studio звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Altair Inspire Studio – це нове програмне рішення, що дозволяє дизайнерам, архітекторам і digital-художникам створювати, оцінювати і візуалізувати свої ідеї швидше, ніж будь-коли раніше.

Спираючись на функції Altair Evolve, Inspire Studio має акуратний і ефективний інтерфейс користувача. Кожен інструмент і робочий процес тепер оптимізовані для ефективного проектування, починаючи з первинних ескізів і закінчуючи вивченням концепцій з параметричних NURBS-полігональним, поверхневим і суцільним моделюванням.

Проводьте приголомшливі презентації продуктів в режимі реального часу за допомогою вбудованого високоякісного рендеринга глобального підсвічування, підтримує зображення і анімацію на фізичному рівні.

Працююча як на MacOS, так і на Windows в якості автономного продукту або по гнучкій моделі ліцензування Altair на основі токенів, Inspire Studio звільняє творчий потенціал дизайнерів від обмежень традиційних інструментів CAID, забезпечуючи при цьому експорт надійних цифрових моделей для розробки продукту.

Пропонуючи інтуїтивно зрозуміле налаштування, великий вибір середовищ і матеріалів, движок рендеринга Inspire Studio створює чудові зображення і складну анімацію в реальному часі з фізично точним освітленням.

Основні характеристики

  • Історія побудови

Автоматичне повернення на більш ранній етап проектування, повторне використання або зміна об’єктів з минулих етапів в режимі реального часу.

  • Ескіз

Створюйте та редагуйте технічні ескізи, засновані на обмеженнях, легко застосовуючи геометричні співвідношення між компонентами.

  • Поверхні і криві

Використовуйте нерівномірні Rational B-Splines (NURBS) криві і поверхні для точного уявлення навіть найскладніших форм з гнучкістю і точністю.

  • PolyNURBS

Поєднуйте легкість і простоту полігонального моделювання з точністю і гнучкістю NURBS, щоб швидко створити гладку і безперервну поверхню вільної форми і тверду геометрію.

  • Візуалізація і анімація

Створюйте високоякісні рендерингові зображення і анімацію за допомогою глобального движка освітлення в фотореалістичному, об’єктивному та інтерактивному режимах попередньої обробки.

  • Інструмент Belts

Доступ одним клацанням миші до всіх інструментів моделювання і рендеринга дозволяє отримати доступ до будь-якої функціональності безпосередньо для вас. Налаштуйте інструмент Belts відповідно до ваших потреб.

Системні вимоги 

Windows

Операційна система

Потрібно Windows 7, Windows 8.1, Windows 10.

Тільки 64-бітний

Устаткування: Intel SSE3 CPU (або сумісний)

Для Presto GPU:

Відеокарта Nvidia CUDA (Комп’ютерні можливості 2.x / 3.x / 5.x / 6.x / 7.0 / 7.2 / 7.5) з новітнім графічним драйвером, або

Відеокарта AMD (Hawaii, Tahiti, Pitcairn, Capeverde, Bonaire) з новітніми драйверами OpenCL і графікою.

Пам’ять: 4 ГБ оперативної пам’яті (рекомендується 8 ГБ)

10 ГБ і більше вільного місця на жорсткому диску

MAC OSX

Операційна система

Потрібно Mac OS X 10.13 або вище (10.15 Catalina в повному обсязі підтримується з-за несумісності драйверів)

Устаткування: Intel SSE3 CPU (або сумісний)

Відеокарта Nvidia CUDA (Комп’ютерні можливості 2.x / 3.x / 5.x / 6.x / 7.0 / 7.2 / 7.5) з новітнім графічним драйвером.

Примітка: Підтримка Presto GPU для MacOS 10.14 (Mojave) і вище недоступна через несумісність драйверів.

Пам’ять: 4 ГБ оперативної пам’яті (рекомендується 8 ГБ)

10 ГБ і більше вільного місця на жорсткому диску