Altair Inspire Render

Ви можете дізнатися ціну і купити ліцензії Altair Inspire Render звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію по ліцензуванню, а також технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Altair Inspire Render – це нова потужна система 3D рендеринга і анімації, що дозволяє користувачам швидко створювати фотореалістичний рендеринг і анімацію своїх продуктів.

Altair Inspire Render – це новий центр 3D рендеринга і анімації для інноваційних дизайнерів, архітекторів і цифрових художників, що дозволяє створювати приголомшливі презентації продуктів швидше, ніж будь-коли.

Швидко створюйте, змінюйте, перетягуйте різноманітні матеріали, додавайте освітлювальні середовища для створення зображень і анімації в режимі реального часу за допомогою вбудованого високоякісного, що базується на фізичних даних движка глобального рендеринга освітлення. Все це в зручному і ефективному інтерфейсі, який задовольняє потреби як початківців, так і досвідчених користувачів.

Підтримуючи CUDA і OpenCL, Inspire Render використовує новітні технології високопродуктивних графічних процесорів. Немає виділеної GPU карти? Немає проблем, швидкий рендеринг виробництва за допомогою інтерактивного движка Presto / IR забезпечує миттєвий зворотний зв’язок щодо якості виробництва, в той же час будучи універсальним, швидким і приємним у використанні.

Запускайте інтерактивний фотореалістичний рендеринг на GPU / CPU з движком Presto / IR для отримання приголомшливих зображень з Повним Прогресивним Ядром, або використовуйте движок Raytracing для більш швидкого і якісного рендеринга і наскрізної анімації.

 Основні характеристики 

  • Світлова симуляція

Використовуючи сильну математичну основу, ядро ​​моделювання світла виконує розрахунки в усьому видимому спектральному просторі для вивчення складних явищ, таких як об’ємне розсіювання і спектральна дисперсія.

  • Інтерактивне рендернгове моделювання

Отримуйте миттєвий зворотний зв’язок по сцені, переміщаючись по ній і застосовуючи матеріали і освітлення. Зручне налаштування і прискорення роботи.

  • Оновлення

Завдяки ефективним методам геометричного стиснення можна без проблем отримати мільйони інстанційованих полігонів. Якщо сцена виходить за рамки GPU, запустіть її повністю на CPU.

  • Повторне розмиття

Використовуйте NVIDIA OptiX для швидкого і неперевершеного рендеринга. Якщо відеокарта NVIDIA недоступна, вбудований шумопонижувач все одно може прискорити виробничий рендеринг.

  • Бібліотека матеріалів

Матеріали, що перетягуються з вбудованої великої бібліотеки або виготовлені на замовлення з базового матеріалу, металу, скла / дорогоцінного каміння, покриття, металевих пластівців, випромінювача або матеріалу для уловлювання тіней.

  • Відкрита структура

Маючи інтерфейси введення / виводу до більшості поширених інструментів САПР і CAID, включених без додаткової оплати, Inspire Render дуже легко інтегрується в існуючі робочі процеси.

Системні вимоги 

Windows

Операційна система

Потрібно Windows 7, Windows 8.1, Windows 10.

Тільки 64-бітний

Устаткування: Intel SSE3 CPU (або сумісний)

Для Presto GPU:

Відеокарта Nvidia CUDA (Комп’ютерні можливості 2.x / 3.x / 5.x / 6.x / 7.0 / 7.2 / 7.5) з новітнім графічним драйвером, або

Відеокарта AMD (Hawaii, Tahiti, Pitcairn, Capeverde, Bonaire) з новітніми драйверами OpenCL і графікою.

Пам’ять: 4 ГБ оперативної пам’яті (рекомендується 8 ГБ)

10 ГБ і більше вільного місця на жорсткому диску

MAC OSX

Операційна система

Потрібно Mac OS X 10.13 або вище (10.15 Catalina в повному обсязі підтримується з-за несумісності драйверів)

Устаткування: Intel SSE3 CPU (або сумісний)

Відеокарта Nvidia CUDA (Комп’ютерні можливості 2.x / 3.x / 5.x / 6.x / 7.0 / 7.2 / 7.5) з новітнім графічним драйвером.

Примітка: Підтримка Presto GPU для MacOS 10.14 (Mojave) і вище недоступна через несумісність драйверів.

Пам’ять: 4 ГБ оперативної пам’яті (рекомендується 8 ГБ)

10 ГБ і більше вільного місця на жорсткому диску