AIDA64

Ви можете придбати ліцензії AIDA64, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

AIDA64 забезпечує управління парком ПК за допомогою віддалених функцій.

Повний опис

Бізнес-рішення на основі неперевершеного механізму AIDA64, призначене для докладної інвентаризації програмного і апаратного забезпечення корпоративного комп’ютерного парку.

AIDA64 забезпечує управління парком ПК за допомогою віддалених функцій. Також надає найважливішу статистику, необхідну для процесу прийняття ІТ-рішень, і допомагає компаніям скоротити витрати на ІТ.

AIDA64 Business дозволяє провести досить докладну інвентаризацію програмного і апаратного забезпечення на клієнтських комп’ютерах з операційною системою Windows, підключених до однієї корпоративної мережі. Підтримка параметрів командного рядка дозволяє зробити інвентаризацію повністю автоматичною, а звіти, створені з комп’ютерів – зберегти в відкритих форматах, придатних для подальшої обробки або в форматі бази даних SQL. Вбудована функція управління змінами дозволяє відстежити зміни між різними знімками мережевого аудиту, зробленими в різний час. Доступна також функція оповіщення адміністраторів в режимі реального часу в разі небажаних подій, підтримка управління парком ПК за допомогою віддаленого моніторингу та віддаленого контролю. AIDA64 Business сумісна з усіма 32- і 64-бітових версіях ОС Windows, в тому числі Windows 10 і Windows Server 2016.

Системні вимоги:

  • Операційна система: Microsoft Windows 95 або пізніша версія
  • Процесор: Intel Pentium або вище
  • Пам’ять: 32 Мб (128 Мб для виконання тестування продуктивності)
  • Місце на жорсткому диску: 40 Мб