Adaptive Authentication

Ви можете придбати ліцензії Adaptive Authentication, звернувшись у відділ продажу SOFTICO. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики

Adaptive Authentication – просунута форма багатофакторної аутентифікації (MFA). У повсякденному житті, щоб захистити користувачів від можливих кібератак, таких як фішинг, злом даних і різні інші кібероугрози, недостатньо просто використовувати пароль для входу в систему.

Повний опис

Адаптивна аутентифікація передбачає використання різних факторів аутентифікації, заснованих на поведінці, IP-адресі пристрою, географічному розташуванні користувача, що безпосередньо підвищує рівень безпеки.

Метою miniOrange Adaptive Authentication є забезпечення найкращих умов для зниження навантаження на процес аутентифікації користувачів при одночасному застосуванні надійної аутентифікації там, де вона потрібна в першу чергу.

Наприклад, коли користувач намагається отримати доступ до додатка через незареєстрований пристрій, йому буде запропоновано зареєструвати його. Якщо користувач входить у систему з географічної точки за межами свого офісу, йому буде запропоновано відповісти на запитання безпеки.