TeamViewer Pilot

Ви можете придбати ліцензії TeamViewer Pilot, звернувшись у відділ продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором продуктів TeamViewer в Україні. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку з низки виробників.

Характеристики

TeamViewer Pilot – це рішення для віддаленої підтримки, що працює на основі доповненої реальності. Воно дозволяє підключатися до людей, що звернулися в службу підтримки, і бачити, які потоки інформації зі смартфона в реальному часі надходять на комп’ютер або мобільний пристрій, при цьому можна додавати маркери і текст або відзначати реальні об’єкти 3D-мітками для довідки.

Повний опис

TeamViewer Pilot (на платформі ARCore) забезпечує простоту, швидкість та надійнйсть віддаленої допомоги, допомагаючи виявляти та рішати проблеми в реальному світі.

TeamViewer Pilot використовує доповнену реальність і потокове відео високої чіткості з будь-якого смартфона, щоб забезпечити імерсивні віртуальний сеанс віддаленої підтримки, що дозволяє бачити те, що бачать виїзні технічні фахівці, і разом усувати проблеми.

Ключові переваги

• Загальний доступ до камери і потокова передача відео в режимі реального часу.
• Голосовий зв’язок по IP-протоколу (VoIP) високої якості (HD).
• Тривимірні анотації.
• Високі стандарти безпеки: 256-бітна кодування сеансів AES, обмін 2048-бітними ключами RSA.