У зв’язку з регулярними кібератаками та змінами цифрового середовища оновлюється бізнес-портфоліо ESET. Із 15 квітня 2024 року мінімально доступним рішенням для бізнес-користувачів стане ESET PROTECT Entry, яке забезпечує комплексний захист робочих станцій та файлових серверів, а рішення ESET PROTECT Essential вже не буде доступним для нового придбання ‒ користувачі зможуть тільки здійснювати поновлення та дозакупку цього рішення.

Щоб допомогти користувачам перейти на більш потужні комплексні рішення для забезпечення всебічного захисту корпоративної мережі, з 15 квітня до 31 серпня 2024 року діятиме спеціальна пропозиція на здійснення переходу з ESET PROTECT Essential (модернізація) на наступні рішення:

  • перехід на ESET PROTECT Enterprise (від 25 об’єктів) — знижка 40%;
  • перехід на ESET PROTECT Entry — знижка 20%.

Зверніть увагу! Акційна пропозиція буде поширюватися тільки на комплексні рішення з локальною консоллю управління, а розміщення замовлення зі знижкою буде можливе лише за умови попередньо створеного запиту вартості!

Для отримання додаткової інформації про умови акції, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній адресі sales@softico.ua або по телефону +380 (44) 383 4410.