Office 365 Advanced Threat Protection

Ви можете придбати ліцензії Office 365 Advanced Threat Protection, звернувшись до відділу продажу SOFTICO. Компанія SOFTICO є офіційним партнером Microsoft в Україні зі статусом Gold Partner. У нас Ви можете отримати оптимальні ціни, консультацію щодо ліцензування, а також професійну технічну підтримку по ряду виробників.

Характеристики

Захищайте свою електронну пошту від невідомих загроз і складних атак в режимі реального часу.

Повний опис

  • Захистіть поштові скриньки від складних загроз. Нові шкідливі програми з’являються щодня, і в Office 365 є засоби, які допомагають захистити від них вашу електронну пошту. Рішення Office 365 Advanced Threat Protection оберігає поштові скриньки користувачів від нових витончених атак в режимі реального часу. Захист від небезпечних вкладень і шкідливих посилань доповнює функції безпеки Exchange Online Protection, завдяки чому можна не боятися найновіших загроз.
  • Забезпечте захист від небезпечних вкладень. Функція “Безпечні вкладення” дозволяє захистити систему обміну повідомленнями від шкідливих вкладень, причому навіть в тому випадку, якщо їх сигнатури ще не відомі. Все підозріле вміст в режимі реального часу піддається аналізу на предмет небезпечної поведінки з використанням технології машинного навчання. Небезпечні вкладення перед відправкою одержувачам поміщаються в ізольоване середовище. Результат – поштовий ящик без шкідливих програм з упорядкованим вмістом і надійним захистом від найновіших загроз.
  • Захистіть середовище від можливих переходів по шкідливим посиланнях. Exchange Online Protection забезпечує захист від шкідливих посилань, скануючи вміст. Функція “Безпечні посилання” додатково захищає середовище, коли користувач клацає посилання. Одночасно зі скануванням вмісту URL-адреси перезаписувати таким чином, щоб шлях до них проходив через Office 365. URL-адресу перевіряється в режимі реального часу, т. д. В той момент, коли користувач клацає його. Якщо посилання небезпечне, користувач отримує попередження з проханням утриматися від відвідування сайту або повідомлення про те, що сайт заблокований. У службі доступна функція створення звітів, за допомогою якої адміністратори можуть відстежувати відомості про те, хто і коли клацнув ту чи іншу посилання.
  • Отримуйте інформативні звіти і відстежуйте посилання в повідомленнях. Аналізуйте важливі відомості про те, на кого зі співробітників організації націлені атаки і з якою категорією загроз ви стикаєтеся. Завдяки звітам і функціям трасування повідомлень ви зможете досліджувати повідомлення, заблоковані через невідомі віруси або шкідливі програми. А за допомогою трасування URL-адрес можна відстежувати в повідомленнях окремі шкідливі посилання, за якими намагалися перейти користувачі.