Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід нової версії рішення для резервного копіювання ― Xopero 1.7.5. У новій версії користувачам доступні інструмент Storage Cleaner для очищення пам’яті, повний контроль над видаленими даними, а також пришвидшений процес видалення файлів у сховищі та покращена прозорість у журналах.

Оптимізація очищення

Відтепер користувачам доступний інструмент Storage Cleaner, який оптимізує використання ресурсів пам’яті. За допомогою цієї нової функції користувачі можуть самостійно очищати сховище від даних, які залишилися після процесу дедублікації, таким чином підвищуючи ефективність та місткість пам’яті.

Крім цього, у новій версії рішення доступне групове видалення об’єктів у сховищі S3, що прискорює процес видалення до 30 разів та дозволяє ефективніше управляти даними.

Повний контроль над видаленими ресурсами

Процес видалення має бути максимально прозорим та контрольованим. Для мінімізації ризиків людських помилок, з якими часто стикаються компанії, додано нову функцію для перегляду видалених ресурсів. Тепер користувачі мають можливість повного огляду пристроїв та віртуальних машин, включених у процес видалення. Це не тільки забезпечує краще управління даними, але й значно підвищує безпеку бізнесу.

Підвищена прозорість у журналах

Нова версія Xopero ONE містить покращення, які є особливо цінними для середовищ із великою кількістю пристроїв. Зокрема відтепер користувачам доступний параметр, який дозволяє вимкнути запис подій підключення агента. При увімкненні цієї функції журнали не міститимуть записів про підключення агента, що не тільки полегшує читання журналів, але й підвищує ефективність процесу. Цей параметр вимкнено за замовчуванням, що дозволяє налаштувати параметри відповідно до потреб користувачів.

Крім того, у цій версії покращено відновлення машини Hyper-V у Windows 11 та за допомогою Azure Blob Storage, можливість видалити знімок після скасування завдання, а також удосконалено продуктивність агента в середовищах AD.

Джерело: ESET

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.