Компанія SOFTICO радо оголошує, що вона отримала найвищий статус Premier серед партнерів Tableau в Україні та Європі! Це ще один крок вперед для SOFTICO, який підтверджує високий професіоналізм та визнання на міжнародному рівні.

Що означає це для клієнтів SOFTICO?

Клієнти можуть бути впевнені, що співпраця з компанією SOFTICO дасть їм доступ до найсучасніших рішень та кращих практик у сфері аналізу даних. Разом з тим клієнти отримають ще більше спеціальних пропозицій та надійну технічну підтримку.

Престижний статус Premier також дозволить SOFTICO більш тісно співпрацювати з командою Tableau, вносити свій внесок у розвиток продукту та допомагати впроваджувати нові функції та можливості. Це означає, що клієнти SOFTICO будуть першими, хто отримає доступ до оновлень та інновацій в Tableau.

Статус Premier не був би досяжним без неутомної праці та спільних зусиль всього колективу компанії SOFTICO. Особливо варто відзначити внесок відділу логістики, який забезпечував ефективну організацію процесів, відділу продажу, який успішно впроваджував продукт на ринку, та відділу маркетингу, який створив стратегію просування Tableau в Україні.

Особливий внесок зробила Business Development Manager Tableau, Анна Догода, яка своїми професійними навичками допомогла SOFTICO піднятися на новий рівень співпраці з Tableau. Її наполеглива робота, контакти та стратегічні рішення допомогли досягти цього значущого досягнення.

SOFTICO пишається своїм статусом Premier серед партнерів Tableau і з нетерпінням очікує майбутніх викликів та можливостей. Компанія зберігає свою посвяченість високій якості, інноваціям та задоволенню потреб клієнтів, ставлячи цілісність та довіру на перше місце.

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.