Компанія Safetica — учасник технологічного альянсу ESET — отримала 13 відзнак за рішення для запобігання втраті даних (DLP) у рейтингу G2 за зиму 2024 року. Здобуті нагороди від платформи G2 свідчать про надійність DLP-рішень, які забезпечують комплексний захист від втрат даних та внутрішніх загроз, а також розширений контроль робочого середовища та аналіз поведінки користувачів.

Лідерство у галузі безпеки даних

Компанія Safetica продовжує займати лідерські позиції за рішення для запобігання втраті даних. Нові відзнаки є визнанням постійних зусиль компанії щодо надання провідних рішень, які захищають конфіденційну інформацію, одночасно сприяючи ефективним процесам виявлення даних.

Глобальне визнання

Також результати рейтингу G2 у 2024 році свідчать про досягнення компанії у різних регіонах. Зокрема Safetica отримала звання ключового гравця на міжнародній арені, що ще більше зміцнило прихильність до захисту даних у глобальному масштабі.

Рішення для малого бізнесу

Нові відзнаки підкреслюють ефективність рішень Safetica з безпеки даних, адаптованих до унікальних потреб малих підприємств. Safetica є надійним партнером у захисті даних як для транснаціональних корпорацій, так і стартапів, що розвиваються.Нагороди підкреслюють ефективність рішень Safetica щодо безпеки даних.

Джерело: ESET

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.