Компанія СОФТІКО та МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ОФІЦЕРІВ СПЕЦІАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПО БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ «ЦЕНТР» підписали меморандум про співпрацю з метою підвищення обороноздатності України, зокрема у кіберпросторі. Цей документ передбачає реалізацію програм з впровадження Комплексних систем захисту інформації (КСЗІ), антивірусного захисту, систем контролю привілейованих користувачів (PAM), систем аналізу інформації про безпеку та управління подіями (SIEM) та інших заходів.

Головним завданням партнерів є сприяння в укріпленні кібербезпеки та підвищення рівня захисту інформації в Україні. Співпраця між СОФТІКО та «ЦЕНТР» буде зосереджена на впровадженні передових технологій і рішень для захисту критично важливої інфраструктури, державних систем та інформаційних ресурсів.

Відповідно до угоди, СОФТІКО надасть програмні рішення, спрямовані на запобігання кібератакам, виявлення інцидентів та реагування на них, а також забезпечення захисту конфіденційної інформації. Крім того, компанія надасть консультаційну підтримку та проведе навчання фахівців у сфері кібербезпеки.

Підписання меморандуму відкриває шлях до ефективної співпраці між СОФТІКО та МІЖНАРОДНОЮ АСОЦІАЦІЄЮ ОФІЦЕРІВ СПЕЦІАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПО БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ «ЦЕНТР». Це спільне партнерство відіграє важливу роль у зміцненні кібербезпеки в Україні та підвищенні обороноздатності країни в умовах постійно зростаючої загрози кібератак і кібершпигунства.

Реалізація програм з впровадження Комплексних систем захисту інформації (КСЗІ), антивірусного захисту, систем контролю привілейованих користувачів (PAM), систем аналізу інформації про безпеку та управління подіями (SIEM) та інших заходів значно підвищить рівень кібербезпеки в Україні та забезпечить ефективний захист важливих державних систем, критично важливих об’єктів та інформаційних ресурсів.

Загалом, підписання меморандуму між СОФТІКО та МІЖНАРОДНОЮ АСОЦІАЦІЄЮ ОФІЦЕРІВ СПЕЦІАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПО БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЇ ЗЛОЧИННІСТЮ «ЦЕНТР» підкреслює важливість спільних зусиль у боротьбі з кіберзагрозами та зміцненні кібербезпеки. Ця співпраця є кроком уперед у забезпеченні безпеки країни та захисту її інформаційних ресурсів в умовах постійно зростаючої кіберзагрози.

Для отримання додаткової інформації про вищезгадані стимули та акції, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній адресі sales@softico.ua або по телефону +380 (44) 383 4410.