Компанія  ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про отримання відзнаки за результатами Gartner Peer Insights Voice за 2023 рік для ESET PROTECT. Відповідно до звіту, 97% користувачів дали рішенням ESET оцінку 5 або 4 бали*.

Зокрема користувачі відзначають можливості ESET PROTECT, а також задоволені процесом придбання, розгортання та підтримки. Звіт узагальнює відгуки про постачальників та зосереджується на досвіді впровадження та використання рішень. Саме це робить звіт цінним для ІТ-спеціалістів, які потребують надійне рішення для захисту робочих станцій у своїй організації. Також ESET отримала відзнаки«Загальний вибір користувачів» та «Вибір користувачів для країн Європи, Близького Сходу та Африки», при цьому 91% користувачів готові рекомендувати* рішення.

Платформа ESET PROTECT розроблена відповідно до реальних потреб користувачів та постійно вдосконалюється, щоб відповідати різним вимогам бізнесу. Переваги для сучасних користувачів:

  • передові технології захисту та виявлення загроз;
  • підтримка сервісів для управління виявленням та реагуванням;
  • автоматизована оцінка уразливостей;
  • можливість управління виправленнями.

«Це визнання підтверджує наш обов’язок постійно розширювати можливості та захищати користувачів у цифровому світі. Ми безмежно вдячні за постійні відгуки користувачів, які також впливають на прийняття рішень, пов’язаних із розробкою продуктів. Ми будемо продовжувати впроваджувати інновації та прагнути до досконалості, щоб забезпечити високий рівень захисту користувачів, – прокоментував Павол Балай, віце-президент корпоративного сегменту ESET.  – Ми дуже раді отримати цю відзнаку, що свідчить про правильний підхід до бізнесу, якийзадовольняє потреби користувачів на етапах покупки, розгортання та щоденного використання».

Gartner Peer Insights – загальнодоступна платформа, яка пропонує перевірені огляди та рейтинги.

Ресурс: Gartner, Voice of the Customer for Endpoint Protection Platforms, Peer Contributors, 18 вересня 2023.

Варто зазначити, що Gartner Peer Insights — це загальнодоступна платформа, яка пропонує перевірені огляди та рейтинги корпоративних технологічних рішень від користувачів.

Джерело: ESET 

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.