Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — повідомляє про вихід інноваційного сервісу ESET MDR, який забезпечує моніторинг загроз, їх виявлення та пошук, а також реагування на інциденти. Новий сервіс спрямований на вирішення актуальних проблем кібербезпеки, з якими стикаються компанії малого та середнього бізнесу.

Постійне впровадження хмарних технологій та гібридний режим роботи призвели до зростання кількості витоків даних а, отже, і до більш гострої потреби в посилених заходах кібербезпеки. Крім того, збільшилось число кібератак, а методи проникнення кіберзлочинців в корпоративні мережі стали більш складними. Тому на додаток до традиційних заходів безпеки компаніям варто впроваджувати передові рішення, адаптовані до конкретних вимог бізнесу. Одним із таких рішень є сервіс з безпеки для управління виявленням та реагуванням (MDR).

Які основні функції та переваги нового сервісу ESET MDR?

MDR-сервіс від компанії ESET має низку важливих функцій та можливостей для підвищення рівня кібербезпеки компанії, серед яких:

  • цілодобовий безперервний моніторинг, пошук та сортування загроз;
  • швидке реагування на інциденти з безпеки із залученням спеціалістів ESET;
  • постійне вдосконалення та автоматизація;
  • розширена бібліотека пошуку індикаторів активності;
  • оптимізація моделей поведінки та виключень;
  • надання індивідуальних звітів про інциденти, стан середовища автоматично або за запитом.

Сервіс ESET MDR поєднує автоматизацію на основі штучного інтелекту, людський досвід та всебічні знання про загрози.

Сервіс створено для вирішення проблем гібридних робочих середовищ шляхом пошуку загроз, моніторингу та реагування, запровадження надійних заходів з кібербезпеки, які відповідають потребам користувачів малого та середнього бізнесу.

Сервіс ESET може швидко виявляти загрози та реагувати на них протягом 20 хвилин. Для цього ESET використовує власні інноваційні технології кібербезпеки для збору унікальних даних, зокрема з регіонів, які найчастіше стають ціллю складних атак кіберзлочинців. Щоб забезпечити ефективний захист від загроз, користувачі також мають доступ до попередньо визначених шаблонів та мають можливість створювати власні шаблони правил, які запускають відповідні дії у відповідь як на конкретні виявлення, так і на підозрілу поведінку, виконувані файли та процеси.

«Все частіше зловмисники націлюються на малий та середній бізнес, який у багатьох випадках недостатньо захищений через брак досвіду чи можливостей. ESET, лідер у галузі кібербезпеки з понад 500 000 користувачів малого та середнього бізнесу, вважає такий сервіс важливим для забезпечення кіберзахисту організацій. Наш підхід суттєво знижує ризик атак програм-вимагачів та інших інцидентів безпеки на підприємства малого та середнього бізнесу. Сервіс ESET MDR для малих та середніх підприємств доступний для існуючих користувачів платформи ESET PROTECT, яка інтегрує всі наші модулі безпеки з цілодобовим MDR-сервісом на основі багаторічного досвіду аналізу загроз», – коментує Міхал Янкех, віце-президент сегменту SMB та MSP у компанії ESET.

Джерело: ESET

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.