Компанія ESET – лідер у галузі інформаційної безпеки – повідомляє про стратегічне партнерство з Elastic, провідною компанією у галузі штучного інтелекту. Зокрема інтеграція платформ ESET PROTECT та Elastic Security покращить безпеку бізнесу завдяки передовим можливостям виявлення та реагування. Крім того, користувачі Elastic отримають доступ до розширених каналів ESET щодо аналізу загроз, які містять дані в реальному часі про індикатори компрометації (IoC), такі як ботнети, шкідливі домени, файли, URL та IP-адреси.

Інтеграція платформи ESET PROTECT та Elastic Security

Elastic Security дозволяє організаціям збирати, аналізувати та візуалізувати дані з низки джерел у режимі реального часу, пропонуючи повний огляд стану безпеки. Платформа ESET PROTECT пропонує компаніям будь-якого розміру можливості для запобігання загрозам та реагування на них на базі штучного інтелекту в поєднанні з експертним та комплексним аналізом. Комбінація платформ ESET PROTECT та Elastic Security дозволяє збирати дані телеметрії з продуктів ESET для захисту робочих станцій та XDR-інструмента, забезпечуючи проактивну безпеку.

Завдяки інтеграції Elastic Security та платформи ESET PROTECT організації можуть значно покращити процеси виявлення та реагування на інциденти. Зокрема ця інтеграція дозволяє автоматизувати аналіз сповіщень, зменшити ризик порушень безпеки, а також оптимізувати загальний процес реагування на інциденти, забезпечуючи швидке та ефективне вирішення проблем.

«У сучасному цифровому середовищі організації стикаються зі зростанням активності складних кіберзагроз. Існує критична потреба в надійних рішеннях, які полегшують моніторинг та виявлення інцидентів безпеки в режимі реального часу, забезпечуючи швидке та ефективне реагування на інциденти», — коментує Трент Матчетт, директор з глобальних стратегічних облікових записів ESET.

Інтеграція ESET Threat Intelligence та Elastic

Завдяки інтеграції ESET Threat Intelligence та Elastic організації отримають вдосконалені інструменти аналітики та кращу видимість, щоб забезпечити ефективніше запобігання кіберзагрозам.

Ця інтеграція розширює можливості рішення Elastic SIEM, дозволяючи спеціалістам з безпеки використовувати дані про загрози для безпрецедентної видимості, значно зменшити кількість помилкових спрацювань, а також забезпечити точніше виявлення та аналіз. Зокрема користувачі отримають дані про діяльність відомих APT-груп, зібрані в результаті дослідження шкідливого програмного забезпечення спеціалістами ESET.

Крім того, співпраця дає змогу використовувати ретельно відібрані дані ESET, отримані на основі власних досліджень та телеметрії ESET, а не зі сторонніх джерел. Для оптимальної інтеграції та взаємодії ці канали постачаються у форматі TAXII/STIX 2.1.

Технології ESET постійно сканують загрози на різних рівнях. Крім того, провідні спеціалісти ESET з кібербезпеки та 13 науково-дослідних центрів у всьому світі забезпечують оперативніше розслідування загроз та реагування на них. Хоча машинне навчання допомагає автоматизувати прийняття рішень, людський досвід ESET лежить в основі оцінки та інтерпретації загроз, забезпечуючи неперевершену точність та надійність.

«Наша співпраця з Elastic є не тільки новим етапом в інтеграції аналізу загроз, але також спільним обов’язком у справі захисту цифрового середовища, – зазначає Трент Матчетт, директор з глобальних стратегічних облікових записів ESET. – Поєднуючи наші унікальні знання та досвід з аналітичними можливостями Elastic, ми встановлюємо новий стандарт кібербезпеки для покращення захисту організацій та швидкого прийняття важливих рішень».

Джерело: ESET

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу sales@softico.ua або за телефоном +380 (44) 383 4410.