Zimbra

Ви можете купити у нас рішення Zimbra, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Zimbra в вашому конкретному випадку.

Zimbra займає провідні позиції в розробці відкритого програмного забезпечення для обміну електронною поштою та спільної роботи. Знаменита компанія своїми поштовими сервісами: Zimbra Server (аналог Exchange server і kerio mail server) і Zimbra desktop – поштовий клієнт.

Служби, які включає в себе Collaboration Suite рішення Zimbra: пошта, внутрішні соціальні мережі, календар, можливість обміну файлами та багато іншого. Більше 500 мільйонів людей довіряють Zimbra свої повідомлення. Причому працювати Zimbra collaboration дозволяє майже звідусіль, так як сервіс розрахований на мобільне використання. Робота на планшетах через хмару дозволить гнучко організувати спільну роботу всієї компанії, незалежно від місцезнаходження співробітників. Co-working від Zimbra також має на увазі можливість обміну та управління файлами прямо через браузер, надання доступу групі до адресної книги, документів, завдань і календарів, а також використання глобальної книги адрес всіх співробітників компанії з поштовою скринькою в домені. Також є можливість підключати зовнішні поштові скриньки.

Офіційний сайт: https://www.zimbra.com/