Zend

Ви можете купити у нас рішення Zend, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Zend у вашому конкретному випадку.

Zend – компанія-розробник комплексних рішень для забезпечення швидкого доступу до додатків.

Місія Zend полягає в розширенні можливостей компаній постачати інновації швидше.

Клієнти Zend прискорюють свої цикли випуску та покращують якість додатків за допомогою Zend Server, платформи для безперервного доступу до PHP-додатків. Zend Server оснащує команди розробників інфраструктурою, розумінням і підтримкою, а також забезпечує PHP-додатки можливостями, які забезпечують високий рівень надійності, продуктивності і безпеки, як на передумові і в хмарі.

Більш 40000 клієнтів довіряють Zend, від невеликих компаній до підприємств, таких як NYSE Euronext, BNP Paribas, Newell Rubbermaid та інших всесвітньовідомих брендів.

Сьогодні понад 200 мільйонів додатків та веб-сайтів працюють на PHP, який використовується на 5 мільйонів розробників. PHP є одним з найпопулярніших мов для корпоративних веб-розробок, його іноді називають «інтернет-англійський». Чотири з п’яти осіб, які приймають рішення говорять, що їх команди можуть розвиватися швидше в PHP, і ось чому Zend підтримує і дозволяють використовувати його для нових додатків.

Офіційний сайт: http://www.zend.com/