Wondershare

Компанія SOFTICO є офіційним партнером Wondershare в Україні. Ви можете купити у нас рішення Wondershare, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки. Ціна товарів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують вас, як оптимально придбати ліцензії Wondershare у вашому конкретному випадку.

Wondershare – це китайська компанія, заснована в 2003 році, яка спеціалізується на розробці та продажу програмного забезпечення для обробки мультимедійних файлів, управління даними та інших програм для комп’ютерів та мобільних пристроїв.

Компанія Wondershare є одним з найбільших виробників програмного забезпечення в Китаї та має офіси у більш ніж 10 країнах світу, включаючи США, Японію та Німеччину. Її продукти включають інструменти для роботи з відео, аудіо, фото, PDF-документами та іншими типами файлів, а також програми для управління даними на мобільних пристроях.

Деякі з найбільш відомих продуктів Wondershare включають Filmora, UniConverter, PDFelement та MobileTrans. Компанія також пропонує послуги в галузі хмарних технологій та онлайн-освіти.

Офіційний сайт: Wondershare