VEDAMO

Компанія SOFTICO є офіційним реселером компанії VEDAMO в Україні. Ви можете купити у нас рішення VEDAMO, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії VEDAMO у вашому конкретному випадку.

VEDAMO – це платформа для віртуальних класів і система управління навчанням (LMS), яка служить в якості комплексного рішення для створення, управління та адміністрування проектів електронного навчання.

Рішення може бути застосовано до різних освітніх систем – традиційно, онлайн з попередньо підготовленими матеріалами (асинхронними), віртуальним класом (синхронно) і всіма змішаними варіантами. Платформа була розроблена в тісній співпраці з усіма зацікавленими сторонами в сфері освіти і бізнесу.

Платформа має інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс та забезпечує повний контроль діяльності викладачів та учасників.

Компанія надає три основних напрямки:

  • Оренда віртуальних класів

Корпоративні організації можуть орендувати віртуальний клас в реальному часі в Інтернеті і вирішувати, як організувати в мережі свої власні внутрішні тренінги, заходи, робочі зустрічі тощо

  • Хмарна система управління навчанням

VEDAMO пропонує ціле хмарне та мережеве програмне рішення для корпоративних організацій для створення і управління навчальними програмами, їх наповненням та персоналом електронного навчання. Організаціям залишиться тільки зосередитися на процесах навчання як з боку вчителя, так і учня. Команда VEDAMO піклується про логістику та підтримку інфраструктури.

  • Локальне розгортання VEDAMO

Всі рішення для електронного навчання можуть бути встановлені на обчислювальних потужностях клієнта, щоб організація мала повний контроль над процесами, контентом, учасниками і самою системою. Це дозволяє забезпечити повну безпеку і конфіденційність контенту та користувачів, а також необмежену ємність ресурсів платформи на основі використовуваного обладнання.

Основними перевагами VEDAMO є:

  • Гнучкість і швидкість в організації, проведенні та моніторингу всіх корпоративних тренінгів, що дозволяє заощадити час, ресурси
  • Оптимізація корпоративного навчання і розвитку
  • Можливість відстежувати всі тренування з усіма відповідними даними в одному місці
  • Доступ до навчальних організацій та наставників без обмежень щодо місця розташування
  • Одна людина може керувати навчанням для тисяч учасників

Рішення також може використовуватися для вебінарів та віддалених переговорів.

Офіційний сайт: https://www.vedamo.com/

Купити продукти VEDAMO