Vade Secure

Ви можете купити у нас рішення Vade Secure, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Vade Secure у вашому конкретному випадку.

Vade Secure – фахівці захисту від підозрілої і небажаної пошти.

Управління захистом пошти є ключовим завданням Vade Secure і лягло в основу рішення фільтрації електронної пошти наступного покоління. Головним принципом системи захисту є класифікація листів за пріоритетністю, в результаті, видалення листів з низьким пріоритетом з подальшою відпискою від джерела розсилки. Компанія володіє унікальною позицією на ринку завдяки досвіду в створенні та покращенні рішень в сфері безпеки пошти і анти-спам фільтрів.

Компанія розробила евристичний механізм фільтрації з кращими результатами в галузі щодо захисту від загроз і атак ботнетів низького рівня.

Технології компанії успішно зарекомендували себе в 80 країнах світу і захищають більше 250 мільйонів поштових скриньок. Рішення компанії вибрали більше 4000 користувачів.

Офіційний сайт: https://www.vadesecure.com