Trust Port

Ви можете купити у нас рішення Trust Port, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Trust Port у вашому конкретному випадку.

Trust Port – світовий лідер в області захисту інформації та її обміну. Високотехнологічні рішення компанії, що складаються з декількох ядер, дозволяють виявляти найбільшу в порівнянні з одноядерними аналогами кількість вірусів, троянів, хробаків, макровірусів і доступні як для домашніх користувачів, так і для великих промислових підприємств та державних установ. Технології, які використовуються в TrustPort, дозволяють протистояти спам-атакам, надійно оберігати створене завдяки різним методам шифрування.

Аналіз розвитку зловмисних програм і завдань, які повинні стояти перед сучасним програмним забезпеченням для захисту інформації, допомагають у створенні нових рішень і технологічних новинок. Наприклад, було створено рішення для резидентного захисту знімних носіїв, таких як USB, доповнивши сімейство продуктів для захисту робочих станцій, файлових серверів і шлюзів.

Trust Port рішення мають давні традиції в рамках компанії AEC яка злилася з компанією Cleverlance – провідною центрально-європейською компанією в області розробки і впровадження ІТ-рішень та сервісів.

Лінійка продуктів компанії Trust Port включає:

  • TrustPort Antivirus -антивірусну програму, що забезпечує захист робочих станцій на платформі Windows і запобігає надходження всіх видів вірусів.
  • TrustPort Internet Gateway – рішення для захисту поштового сервера від потенційно небезпечних об’єктів.
  • TrustPort WebFilter – засіб управління доступом до Інтернету, що забезпечує безпечну роботу з web-ресурсами.

Офіційний сайт: http://trustport.com.ua/