SOLIDWORKS

Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором рішень SOLIDWORKS в Україні, Молдові та Грузії. Ви можете купити у нас рішення SOLIDWORKS, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування і підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як найоптимальніше купити ліцензії SOLIDWORKS у Вашому конкретному випадку.

Рішення SOLIDWORKS для 3D-проектування та розробки дозволяє створювати та перевіряти продукцію, обмінюватися та керувати даними, а також перетворити інноваційні ідеї на успішні проекти.

Компанія SOLIDWORKS була заснована в 1993 у місті Массачусетс (США). Починаючи з 1997 є незалежним підрозділом Dassault Systems.

Компанія Dassault Systèmes втілює принцип 3DEXPERIENCE, забезпечуючи окремих людей і компанії віртуальним середовищем для створення стійких інновацій. Провідні рішення компанії допомагають змінити підхід до розробки, виробництва виробів і сервісу. Додатки для взаємодії від Dassault Systèmes сприяють пошуку соціальних інновацій, дозволяючи віртуального світу покращувати світ реальний. Забезпечуючи підтримку понад 220 тис. замовників, Dassault Systèmes працює більш ніж у 140 країнах світу, з компаніями будь-якого розміру і з усіх галузей промисловості.

Компанія SOFTICO є ексклюзивним дистриб’ютором програмного забеспечення SOLIDWORKS на території України

У нас Ви можете отримати консультацію з питань функційності рішень, ліцензування, а також технічної підтримки. Пишіть нам solidworks@softico.ua.

Купити рішення SOLIDWORKS: